Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Atzīmējot gan Starptautisko bērnu aizsardzības dienu, gan arī iestājoties skolēnu vasaras brīvlaikam, daudz pastiprinātāku uzmanību vēršam uz skolēnu saturīgu un veselīgu brīvā laika pavadīšanu.

 

Mākslas novirziena izglītojoši izklaidējošas 5 un 10 dienu dienas nometnes bērniem vecumposmā no 7 – 12 gadiem Rīgā, Brīvības bulvārī 384A (Rīgas Internātpamatskolas telpās) no 8.30 – 17.30.

 

Katru gadu vasarā tiek organizēta nometne lauku mājā, kurā notiek valodu, deju, rokdarbu,sporta u.c. aktivitātes. Šogad notiks no 15. līdz 22. jūlijam Lietuvā, meitenēm vecumā no 9 līdz 17 gadiem.

 

Uzzini visu par Transporta un sakaru institūta, TSI programmām, aktuālajiem virzieniem un attīstības tendencēm, saņem konsultācijas pie savas lietas guru – labākajiem informācijas tehnoloģiju un komunikāciju, elektronikas un robotikas, transporta un loģistikas, aviācijas, vadībzinību un ekonomikas pasniedzējiem un profesoriem!

 

Ģimenes attīstības un kultūras centrs "Alise" 9.jūnijā aicina nepilnās ģimenes ar bērniem izbaudīt vasaras sākumu Tērvetē.

 

Pedagogus aicina piedalīties Humānās pedagoģijas vasaras skolā, kura šogad notiks Aglonā, Aglonas vidusskolā (Daugavpils ielā 6) no 11. līdz 13. jūnijam. Par dalību vasaras skolā dalībnieki saņems pedagoga kvalifikācijas paaugstināšanas apliecību - 24 stundas.

 

17. maijā Rīgas Hanzas vidusskolā norisinājās labās pieredzes apmaiņas vizīte pašpārvalžu konsultantiem “Ceļa rādītāji”.

 

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments aicina skolas pieteikt pretendentus Rīgas pašvaldības balvai „Zelta pildspalva” un „Zelta stipendija”. 

 

Māras Muižnieces Rīgas Mākslas skolas skolēni kopā ar pedagogiem ir izveidojuši unikālu dāvanu galvaspilsētas sadraudzības pilsētai – Rostokai. Tapusi pašrocīgi zīmēta grāmata „Rīga un Rostoka – Hanzas pilsētas”, kurā apvienota virkne oriģinālu zīmējumu, kolāžu un kaligrāfiska teksta, veidojot vienkāršu, viegli uztveramu stāstu par abu pilsētu vēstures epizodēm saistībā ar Hanzas savienību.

 

Šonedēļ noslēdzas kampaņa “Mazais 100gades pilsonis” un Rīgas nevalstisko organizāciju pārstāvji jau paviesojās 6 Rīgas skolās, pie 17 klasēm, kopā izglītojot 216 skolēnus. Tagad skolēni, kuri jau ir sastapušies ar kampaņas nevalstisko organizāciju pārstāvjiem, paši īstenos kādu pilsonisko aktivitāti.

 

No 2018. gada 1. jūnija līdz 30. oktobrim BJVIC "Rīgas Dabaszinību skola" rīkoto konkursu par tēmu “Pļava”, kas notiks 2 kārtās.

 

Bērnu diena Dzegužkalnā

2018. gada 30. maijs

Rīgas pirmsskolas izglītības iestādes "Madariņa" Rīgas pilsētas pašvaldības pirmsskolas izglītības konsultatīvais centrs 2018. gada 1. jūnijā, plkst.10.00 aicina  uz Dzegužkalnu bērnus un viņu vecākus piedalīties brīvdabas pasākumā "Draugu pulkā dali savu prieku, jo Tu esi Latvija!".

 

Līdz ar krāšņi ziedošo pavasari ir klāt XIII Starptautiskais jauno kamermūziķu festivāls-konkurss „Muzicējam kopā ar draugiem”, kuru organizē Jāzepa Mediņa Rīgas 1.mūzikas skola sadarbībā ar festivāla Atbalsta fondu. Jauno kamermūziķu festivāls-konkurss norisināsies trīs dienas – no 31. maija līdz 2. jūnijam un tā ieskaņu koncerts notiks šī gada 31. maijā plkst. 18:30 Rīgas Sv. Pētera baznīcā.

 

Skolēnu vasaras brīvlaikā Rīgas jaunieši tiek aicināti iesaistīties brīvā laika aktivitātēs, kas tiek organizētas gan pilsētas centrā, gan apkaimēs. Jauniešiem būs iespēja bez maksas apgūt dažādu sporta veidu pamatprasmes, apmeklēt treniņu nodarbības, iesaistīties turnīros, radošajās darbnīcās, attīstīt savas spējas dīdžeja darbā, hip-hop dejā, filmu uzņemšanā, burāšanā, kā arī iepazīt Rīgas vēsturi, doties ekskursijās pa pilsētas apkaimēm, interesantām, neparastām vietām un piedalīties citos aizraujošos piedzīvojumos.

 

Bolderājas svētki Latvijas simtgadei notiks 2. jūnijā un tie pirmo reizi rosina aktīvai sadarbībai un līdzdalībai apkaimes izglītības un kultūras iestādes, ar savu devumu tām iesaistoties valsts jubilejas sagatavošanā un norisēs. Pateicoties Bolderājas Mūzikas un mākslas skolas iniciatīvai, pirmajā kopīgajā projektā ir apvienojušās gan vietējās skolas - Rīgas 19. vidusskola, Rīgas 33. vidusskola, Rīgas Daugavgrīvas vidusskola, Latvijas Jūras akadēmija, gan Bērnu un jauniešu centrs “Bolderāja”, gan Bolderājas bibliotēka, kas saskaņoti veidos apkaimes svētkus, iezīmējot vasaras atnākšanu un savus kopīgos pūliņus, kas tiks pielikti svētku organizēšanā, veltot Latvijas 100gadei un Starptautiskajai Bērnu aizsardzības dienai.

 

Biedrības “Avantis” jaunieši aizsāk bezmaksas radošo darbnīcu ciklu “Viena komanda”, lai veicinātu jauniešu un senioru savstarpēju sapratni, jauniešu uzņēmīgumu, kā arī palīdzētu senioriem justies kā īstai mūsdienu sabiedrības daļai. Vairosim prieku, apgūstot jaunas prasmes.

 

Aizraujošākais vasaras piedzīvojums 11 dienu garumā! Minusas volejbola skola aicina bērnus jauniešus, kuri dzimuši 2004. – 2007.gadā, no 12. līdz 22.jūnijam piedalīties vasaras volejbola nometnē, kur profesionālu treneru vadībā tiks apgūti volejbola pamati un tehnika,

 

3. jūnijā no plkst. 11.00 Ziemeļblāzmas pils parkā visi tiek aicināti uz Bērnu svētku 110. jubileju. Svētki, kuri pirmo reizi organizēti pagājušā gadsimta sākumā, šogad solās būt īpaši krāšņi. Bez tradicionālajām un visu iecīnītajām darbnīcām un izglītojošiem stendiem tiek plānoti dažnedažādi pārsteigumi.

 

Aizraujošs vasaras piedzīvojums 7-9 gadus veciem bērniem Tehniskās jaunrades nama "Annas 2" (Annas ielā 2) organizētajā atvērtajā dienas vasaras nometnē “Annas laboratorija”.

 

Projekta „Nāc mūsu pagalmā!” dalībnieki gatavojas un  plāno projekta atklāšanas svētkus, kas norisināsies š.g. 31. maijā plkst. 10.00 pirmsskolas pagalmā, Tallinas ielā 64.

 

Teksta izmērs: A A A

Pasākumu kalendārs
27 28 29 30 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
 
Jaunākais fotogalerijā
Mūsu sadarbības partneri
   
 
Pēdējo reizi atjaunota 21.septembrī, 2018, 09:35
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
old.iksd.riga.lv

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit