Biežāk uzdotie jautājumi
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Normatīvie akti

Teksta izmērs: A A A

 
Sākums RD IKSD Normatīvie akti


 

Rīgas domes normatīvie dokumenti (RD lēmumi, nolikumi, noteikumi, RD prezidija lēmumi, RD saistošie noteikumi u.c.):

Nr. 36 - Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta nolikums (1. pielikums. Iestāžu saraksts)

- Nr. 123 - Kārtība, kādā Rīgas pilsētas pašvaldība īsteno pirmsskolas izglītības nodrošināšanas funkciju;

*Metodika, pēc kuras aprēķināts līdzfinansējums, noteikta ar Ministru kabineta noteikumiem Nr.250

- Nr. 137 - Par kārtību, kādā reģistrējami iesniegumi par bērna uzņemšanu 1.klasē Rīgas pilsētas pašvaldības izglītības iestādēs

- Nr. 191 - Rīgas domes saistošie noteikumi "Kārtība, kādā Rīgas pilsētas pašvaldība īsteno pirmsskolas izglītības nodrošināšanas funkciju"

- Rīgas domes lēmums Nr. 4116 - Par ēdināšanas pakalpojumu maksu Rīgas pilsētas pašvaldības izglītības iestādēs.

 Rīgas domes lēmums Nr.4640 “Par izglītojamiem, kuru ēdināšanas izmaksas sedz Rīgas pilsētas pašvaldība” (ar grozījumiem no 15.12.2017.)

- Rīgas domes lēmums Nr. 5340 Par līdzfinansējuma apmēru profesionālās ievirzes izglītības programmām Rīgas pilsētas pašvaldības izglītības iestādēs (ar grozījumiem 30.08.2016.) Parauglīgums par profesionālās ievirzes izglītības programmas apguvi.  Parauglīgums par norēķinu kārtību par Rīgas pilsētas pašvaldības izglītības iestāžu sniegtajiem pakalpojumiem profesionālās ievirzes izglītības programmu nodrošināšanā

- Rīgas domes lēmums Nr. 5341 Par Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta padotībā esošās Rīgas centrālās bibliotēkas lietošanas noteikumu un maksas pakalpojumu apstiprināšanuGrozījumi 30.08.2016. (Lietošanas noteikumiCenrādis_EUR )

Rīgas domes lēmums Nr. 5376 Par līdzfinansējuma apmēru interešu izglītības un pieaugušo neformālās izglītības programmām Rīgas pilsētas pašvaldības izglītības iestādēs. (94.50 KB)1. pielikums (204.50 KB)

 Rīgas domes lēmums Nr. 5456 Par Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta un tā padotībā esošo iestāžu maksas pakalpojumiem. Grozījumi 17.08.2017.) 

 1. cenrādis.Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta un tā padotībā esošo vispārējās izglītības iestāžu sniegtie maksas pakalpojumi, to izcenojumi un aprēķināšanas kārtība.

 2. cenrādis. Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta padotībā esošo mūzikas un mākslas skolu sniegtie maksas pakalpojumi, to izcenojumi un aprēķināšanas kārtība.

 3. cenrādis. Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta padotībā esošo kultūras centru, namu, muzeju un Orķestra "Rīga" sniegtie maksas pakalpojumi, to izcenojumi un aprēķināšanas kārtība.

 4. cenrādis. Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta padotībā esošo interešu izglītības iestāžu sniegtie maksas pakalpojumi, to izcenojumi un aprēķināšanas kārtība.

 5. cenrādis.Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta padotībā esošo profesionālās ievirzes sporta izglītības iestāžu un sporta iestādes sniegtie maksas pakalpojumi, to izcenojumi un aprēķināšanas kārtība.

 6. cenrādis. Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta padotībā esošo izglītības iestāžu peldbaseinu izmantošanas maksa.

 7. cenrādis. Līdzdalības maksas aprēķināšanas kārtība, biļetes un citu pakalpojumu cena Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta un tā padotībā esošo iestāžu rīkotajās nometnēs, sacensībās, turnīros, konkursos un citos pasākumos.


 Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta konkurss uz Rīgas pašvaldības izglītības iestāžu vadītāju amatiem nolikums (Apliecinājuma forma  1. pielikums  2. pielikums )

- Saistošie noteikumi par interešu un pieaugušo neformālās izglītības programmu licencēšanu

 Kārtība, kādā Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments un padotībā esošās iestādes nodod lietošanā (iznomā)to lietošanā un apsaimniekošanā nodoto Rīgas pilsētas pašvaldībai piederošo un piekrītošo nekustamo īpašumu

 -  Iekšējie noteikumi Nr. 3 „Kārtība, kādā piešķir naudas balvu Rīgas sportistiem par izciliem sasniegumiem sportā”, (62.10 KB)  1. pielikums (15.03 KB)

 - Izglītības iestāžu sporta laukumu un stadionu publiskas izmantošanas paraugnoteikumi (37.00 KB)

 
 - RD lēmums Nr.5430 "Par Rīgas pilsētas pašvaldības kultūras stratēģija 2017.–2030.gadam apstiprināšanu" (47.52 KB). Rīgas pilsētas pašvaldības kultūras stratēģija 2017.–2030.gadam (510.50 KB)

 

 
 
Pēdējo reizi atjaunota 21.septembrī, 2018, 09:35
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
old.iksd.riga.lv

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit