Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

No 2018. gada 1. jūnija līdz 30. oktobrim BJVIC "Rīgas Dabaszinību skola" rīkoto konkursu par tēmu “Pļava”, kas notiks 2 kārtās.

 

Līdz ar krāšņi ziedošo pavasari ir klāt XIII Starptautiskais jauno kamermūziķu festivāls-konkurss „Muzicējam kopā ar draugiem”, kuru organizē Jāzepa Mediņa Rīgas 1.mūzikas skola sadarbībā ar festivāla Atbalsta fondu. Jauno kamermūziķu festivāls-konkurss norisināsies trīs dienas – no 31. maija līdz 2. jūnijam un tā ieskaņu koncerts notiks šī gada 31. maijā plkst. 18:30 Rīgas Sv. Pētera baznīcā.

 

19. maijā Arkādijas park „Pārdaugavas svētku” laikā Bērnu un jauniešu centrs „Altona” tradicionāli aicināja Rīgas skolēnus uz zīmēšanu un gleznošanu brīvā  dabā. Arī šogad   laiks bija ļoti pateicīgs gleznošanai āra apstākļos –   bija saulains un ne pārāk  karsts.  Plenēra dalībniekiem trīs stundu laikā bija jāuzglezno kāda no Arkādijas parka skaistajām vietām. Jaunie zīmētāji izvēlējās dažādas vietas, kas viņiem likās gleznošanas cienīgas.

 

Pagājušajā nedēļā Rīgā viesojās žurnālistikas studenti no Nīderlandes. Vizītes mērķis bija komunikācija ar Rīgas iedzīvotājiem, noskaidrot, kāpēc cilvēki emigrē no Latvijas, un ko par to domā jaunieši.

 

No 5.maija, kad Bērnu un jauniešu centrā “Altona” noslēdzās pirmsskolas audzēkņu darbu izstāde, uz savu izstādi sāka posties skolas vecuma audzēkņi . Tika veikti pēdējie noformēšanas darbi, lai no 15.maija izstāžu zālē un 1.stāva hallē tie krāšņi uzplauktu krāsu, formu un tēmu daudzveidībā.

 

Izstāde ,,Gliemeži” Zoodārzā

2018. gada 21. maijs

Bērnu un jauniešu centrs „Rīgas Skolēnu pils” un Rīgas Zoodārza veiksmīgas sadarbības rezultātā 18.maijā tika atklāta Rīgas interešu izglītības iestāžu vizuālās mākslas izstāde ,,Gliemeži”. Šī ir jau 7. izstāde Tropu mājā, kuru līdz pat 18. novembrim būs iespēja aplūkot un priecāties par bērnu interesantiem zīmējumiem un gleznojumiem.

 

Bolderājas mūzikas  un mākslas skolas audzēkņi, grupa "Brāļi Grīnbergi" ir atgriezušies no Izraēlas, Jeruzalemes pirmā starptautiskā festivāla - konkursa "Music of the World" ar izciliem rezultātiem. Konkursā piedalījās 82 dalībnieki no 14 valstīm. Brāļi ar savu uzstāšanos apbūra gan žūriju, gan skatītājus un ieguva Grand Prix. 

 

Bērnu un jauniešu centra „Rīgas Skolēnu pils” skolotāja Tatjana Gvozdeva piedalās Baltijas valstu un Somijas eTwinning vēstnieku seminārā Viļņā, Lietuvā š.g. 9.-11. maijā.

 

Bērnu un jauniešu centra „Rīgas Skolēnu pils” ritmoplastikas audzēkņi aicina visus rīdziniekus – mazus un lielus uz pavasarīgi saulainu mācību gada noslēguma koncertu „Cālītis” Rīgas Latviešu biedrības nama Zelta zālē 21.maijā plkst.18.00. ieejas maksa – starojoši smaidi un skaļi aplausi.

 

Bērnu un jauniešu centra ‘’IK Auseklis’’ Minimotomuzejs  aicina uz Muzeju nakts pasākumu “Spīdveja atdzimšanas šūpulis Rīgā – motoklubā” Auseklis’’  - sestdien, 2018. gada 19. maijā, Rīgā, Silciema ielā 3.

 

Bolderājas mūzikas  un mākslas skolas audzēkņi, grupa "Brāļi Grīnbergi" ir atgriezušies no Izraēlas, Jeruzalemes pirmā starptautiskā festivāla - konkursa "Music of the World" ar izciliem rezultātiem.

 

14.maijā plkst.15.00 Bērnu un jauniešu centrā „Rīgas Skolēnu pils”, Rīgas Skolu muzejā apmeklētājiem durvis vērs jauna izstāde – „Rīgas skolas Latvijas simtgadē”. Tā būs apskatāma līdz rudenim. Izstādes mērķis – sniegt apkopojošu priekšstatu par Rīgas vispārējās izglītības iestādēm šodien, pirms 50 gadiem un pirms 100 gadiem. Dažādi vēsturiskie periodi, dažādas varas un ideoloģijas ir ietekmējušas gan skolu ikdienas dzīvi, gan svinamos svētkus, gan domāšanu.

 

10. maijā Bērnu un jauniešu centrā “IK Auseklis” audzēkņu acis mirdzēja vairāk kā parasti, jo klāt bija noslēguma koncerts “Pavasara ritmi”, kad bija iespēja parādīt plašākai auditorijai otrajā mācību pusgadā paveikto.

 

Izstāde “Mīļdzīvnieki”

2018. gada 8. maijs

No 2018.gada 9.maija līdz 22.maijam aicinām apmeklēt Rīgas izglītības iestāžu vizuālās mākslas konkursa “Kaķu galerija 3” . Šī gada tēma - “Mīļdzīvnieki” . Izstāde apskatāma Bērnu un jauniešu centra “Zolitūde” telpās, Ruses ielā 13.

 

29.aprīlī Bērnu un jauniešu centra „Rīgas Skolēnu pils” eksotiskā deju pulciņa audzēkņi ieguva 2.vietu Junioru grupā Starptautiskās Deju dienas Rīgas deju festivālā – konkursā „Golden Dancer 2018 - Exotic”, kas norisinājās Spīķeru deju skolā. Mūsu dejotājas piedalījās arī flashmob Spīķeru kvartālā.

 

26. aprīlī Tehniskās jaunrades namā “Annas 2” pagalmā norisinājās konkursa „Superpuika 2018” fināls. Par konkursa uzvarētāju kļuva Kārlis Palsāns no Ogres sākumskolas. Otro vietu izcīnīja  Mareks Dobrovoļskis  no no Mazzalves pamatskolas, bet trešo –  Niks Linmeijers no Mazzalves pamatskolas.

 

Nupat Bērnu un jauniešu centrā „Rīgas Skolēnu pils”, 1.stāvā fotopulciņš atklāja fotogrāfiju izstādi - rēbusu «Latvijas Republikas Satversme». Tā būs līdz Valsts 100-gades svētkiem. Nāciet un risiniet!

 

Bērnu un jauniešu centra "IK Auseklis" Mūsdienu deju studija K.I.D. (vadītāja Paula Gorobeca) un draugi no Teātra deju studijas "Savanna" visus dejas mīļotājus aicina uz koncertu. Būsiet laipni gaidīti mūsu sadraudzības koncertā 2018. gada 27.aprīlī plkst. 18.00 BJC „IK Auseklis” lielajā zālē.

 

Bērnu un jauniešu centrā “IK Auseklis” līdz 2. maijam vēl ir iespēja apmeklēt bērnu un jauniešu vizuāli plastiskās mākslas izstādi “Daba mums apkārt. Pļava13”. Konkursa tēma ir ezis un kaķpēdiņa.

 

Startējusi ”Riteņvasara”

2018. gada 25. aprīlis

Jau daudzus gadu desmitus šis latviskā velokultūras mantojuma rangā esošais ģimeņu saliedētību stiprinošais pasākums, kuram līdzīgu  sezonas ilguma ziņā (no aprīļa līdz oktobra vidum - vasaras laika beigām) un posmu skaitā (pie sešdesmit) neatrast nevienā Eiropas valstī, ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstu  notiek divreiz ik nedēļas  novakarēs - trešdienās Uzvaras laukuma šosejas, ceturtdienās - Bieriņu  (Mārupītes parka) krosa trasē.  

 

Teksta izmērs: A A A

Pasākumu kalendārs
29 30 31 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 01 02
 
Jaunākais fotogalerijā
Mūsu sadarbības partneri
   
 
Pēdējo reizi atjaunota 21.septembrī, 2018, 09:35
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
old.iksd.riga.lv

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit