Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Informācija par pārtraukto datortehnikas iepirkumu ERAF projektam ”Rīgas pilsētas vispārizglītojošo skolu informatizācija” un iespējamo IZM tālāko rīcības plānu(1)

Teksta izmērs: A A A

 
Sākums Izglītība Skolas ERAF vispārizglītojošo skolu informat Informācija par pārtraukto datort...

2011. gada 12. aprīlis

ERAF_ES_IEGULDIJUMS_RD_logo.jpg

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, kas īsteno projektu „Rīgas pilsētas vispārizglītojošo skolu informatizācija” (vienošanās nr. 2009/0295/3DP/3.2.2.1.2/09/IPIA/VIAA/503) ir saņēmis informāciju no Valsts izglītības attīstības aģentūras par Izglītības un zinātnes ministrijas iespējamo tālākās rīcības plānu sakarā ar 2011.gada 15.martā bez rezultātiem pārtraukto publiskā iepirkuma procedūru „Stacionāro datoru un multimediju kabinetu aprīkojuma iegāde apakšaktivitātes 3.2.2.1.2. “Izglītības iestāžu informatizācija” ietvaros” (identifikācijas Nr. IZM 2010/26/AK/ERAF).

Sakarā ar to, ka Izglītības un zinātnes ministrijas izsludinātais atklātais konkurss 15.03.2011. ir ticis pārtraukts, atbildot uz Valsts izglītības attīstības aģentūras (turpmāk- aģentūra) pieprasīto informāciju par tālāku informatizācijas projektu virzību, Izglītības un zinātnes ministrija ir plānojusi rīkoties sekojoši:

  • stacionāro datoru, kuri nav saistīti ar multimediju aprīkojumu (brīvi stāvošā datortehnika), iegādei veikt centralizēto iepirkumu elektronisko iepirkumu sistēmā, ņemot vērā, ka to iegāde saskaņā ar Ministru kabineta 2010.gada 28.decembra noteikumiem Nr.1241 „Centralizēto elektronisko iepirkumu noteikumi” ir pieejama elektroniskajā iepirkumu sistēmā ar 2011.gada 15.aprīli;

  • pārējās datortehnikas un multimediju aprīkojuma iegādei, lai nodrošinātu to savstarpējo savietojamību atbilstoši prasībām, nodrošināt atkārtotu atklātā konkursa „Stacionāro datoru un multimediju kabinetu aprīkojuma iegāde apakšaktivitātes „Izglītības iestāžu informatizācija” ietvaros” izsludināšanu 2011.gada aprīlī, precizējot tā nolikumu atbilstoši Iepirkumu uzraudzības biroja Iesniegumu izskatīšanas komisijas 2011.gada 18.februāra lēmumā noteiktajam un neiekļaujot tajā stacionāros datorus (brīvi stāvošo datortehniku), kuri tiks iepirkti elektroniskajā iepirkumu sistēmā;

  • vienlaikus sadarbībā ar Valsts reģionālās attīstības aģentūru, kas atbild par elektronisko iepirkumu sistēmas darbību un uzturēšanu, nodrošināt 3.2.2.1.2.apakšaktivitātē projektos paredzētā informācijas tehnoloģiju aprīkojuma iekļaušanu  elektroniskajā preču un pakalpojumu katalogā, lai nepieciešamības gadījumā varētu nodrošināt to iegādi, veicot centralizēto iepirkumu elektronisko iepirkumu sistēmā.

Ievērojot augstākminēto, stacionāro datoru (brīvi stāvošās datortehnikas) piegādi izglītības iestādēm plānots uzsākt 2011.gada maijā vai jūnijā, savukārt pārējā informācijas tehnoloģiju aprīkojuma piegādi – sākot ar 2011.gada augustu vai septembri.

Norādām to, kā šī informācija ir tikai plānotie pasākumi, kuri laika gaitā var mainīties. Līdz ar to, ja aģentūrai būs pieejama papildus informācija, nekavējoties informēsim finansējuma saņēmējus.

 
 

Komentāru pievienošana

Vārds

E-pasts

Komentārs

Ievadiet attēlā redzamo kombināciju

info 14/04/2011 15:13
 

Datoru katalogs jau ir pieejams Elektroniskajā iepirkumu sistēmā, adrese https://www.eis.gov.lv/Categor ies/CategoryList.aspx?Category Id=757

 
Pēdējo reizi atjaunota 21.septembrī, 2018, 09:35
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
old.iksd.riga.lv

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit