Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Mākslas novirziena izglītojoši izklaidējošas 5 un 10 dienu dienas nometnes bērniem vecumposmā no 7 – 12 gadiem Rīgā, Brīvības bulvārī 384A (Rīgas Internātpamatskolas telpās) no 8.30 – 17.30.

 

Katru gadu vasarā tiek organizēta nometne lauku mājā, kurā notiek valodu, deju, rokdarbu,sporta u.c. aktivitātes. Šogad notiks no 15. līdz 22. jūlijam Lietuvā, meitenēm vecumā no 9 līdz 17 gadiem.

 

Aizraujošākais vasaras piedzīvojums 11 dienu garumā! Minusas volejbola skola aicina bērnus jauniešus, kuri dzimuši 2004. – 2007.gadā, no 12. līdz 22.jūnijam piedalīties vasaras volejbola nometnē, kur profesionālu treneru vadībā tiks apgūti volejbola pamati un tehnika,

 

Aizraujošs vasaras piedzīvojums 7-9 gadus veciem bērniem Tehniskās jaunrades nama "Annas 2" (Annas ielā 2) organizētajā atvērtajā dienas vasaras nometnē “Annas laboratorija”.

 

Vasaras brīvā laika aktivitāšu projekta laikā "Talantu pilsētas" telpās notiks četri radošo nodarbību cikli, kuru laikā dalībnieki varēs apmeklēt tematiskas nodarbības. Nodarbību tēmas šogad saistītas ar Latvijas izzināšanu, par godu mūsu valsts simtgadei.

 

Aizraujoši vasaras piedzīvojumi gaidāmi dienas nometnē “Brīnumzeme” Rīgas klusajā centrā no 2018. gada 4. jūnija līdz 31. augustam. Katrai nedēļai programmā paredzēta sava tematika, un atkarībā no tās profesionālu vadītāju uzraudzībā notiks visas aktivitātes.

 

Viesu namā “Ausmas”, Ērģemes pagastā, Valkas novadā tiek organizētas 5 nometnes “Izzini sevi Latvijas laukos”, lai bērnos radītu interesi par visu, kas notiek laukos.

 

Biedrība "Trejdeviņi tilti"  no 22. līdz 28. jūlijam  organizē diennakts āra nometni "Indiāņu vasara", kas risināsies "Spriņģi-1", Tumšupē, Ropažu novadā.

 

Bērnu un jauniešu centrs “Laimīte” organizē diennakts nometni “Vasara Vecāķos 1”, Vecāķu prospektā 80, 82, un aicina pieteikties dalībniekus. Nometne notiks no 2018. gada 3. jūnija līdz 9. jūnijam. 

 

Šis stāsts ir par vērtībām. Par to, lai ieskatāmies katrs sevī - sajūtam sevī Pepiju, ieraugām Anniku un protam salikt to visu kopā, veidojot savu piepildīto, laimīgo dzīvi. 

 

BJC “Mīlgrāvis” aicina skolēnus no 8 līdz 10 gadiem piedalīties zīmēšanas un gleznošanas dienas nometnē “Plenērs Vecmīlgrāvī 2018”, kas tiks rīkota no 4. līdz 15. jūnijam darbdienās no plkst.10.00 – 16.00. 

 

Šī gada martā tika izsludināts skolēnu pašpārvalžu sadarbības projektu konkurss, kurā Rīgas izglītības iestāžu skolēnu pašpārvaldes varēja iegūt finansiālu atbalstu sadarbības projektu veidošanai.

 

Vasara nav aiz kalniem un Rīgas ģimnāzija “Maksima” vēlās aicināt mazus, tā lielus uz ikgadējo nometni “Intelekts”, kas norisināsiet atpūtas bāzē “Silmači”, Smiltenes novada Launkalnes pagastā.

 

Vasara ir laiks, kad bērni atpūšas un dienas pavada draugu pulkā. Izdevusies vasara ir tad, ja ir iepazīti jauni draugi un atmiņā uzkrāti jauki piedzīvojumi. Dienas piedzīvojumu nometne "Kino vasara" aicina bērnus vecumā no 7- 12 gadiem nākt pulkā un piedzīvot vasaru kino pasaulē.

 

Bērnu un jauniešu atpūtas nometnē „Albatross” atpūšas un ar jauniem draugiem iepazīstas bērni no Eiropas Savienības, NVS un citām valstīm, jo organizatoru mērķis ir apvienot bērnus, kuri mitinās dažādās pasaules valstīs. Pamatvalodas nometnē ir latviešu un krievu. Nometnē tiek uzņemti bērni no 7 līdz 17 gadu vecumam.

 

Finansiālā atbalsta nometņu organizēšanai piešķiršanas komisija izskatīja skolēnu vasaras brīvlaikā plānoto bērnu un jauniešu nometņu projektus, kurus Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvaldes organizētajam konkursam bija iesniegušas nevalstiskas un reliģiskās organizācijas.

 

Vasaras brīvdienās (jūnijā, jūlijā un augustā) bērniem vecumā no 7 līdz 13 gadiem Bērnu interaktīvajā izklaides centrā “#childspace”, Ģertrūdes ielā 66, Rīgā, tiks organizētas dienas nometnes.

 

Aicinām pieteikties Bērnu un jauniešu centra „IK Auseklis” organizētajai dienas atklātajai nometnei „Pretī saulei” dalībniekus vecumā no 7 līdz 10 gadiem (1. - 4.klase).

 

“Jauno zinātnieku akadēmija” ir dienas vasaras nometne 5 darba dienu garumā (no plkst. 9.00-18.00) 12-17 gadīgiem bērniem un jauniešiem. Moto: Kopā ar mums ķīmiju un fiziku ir iespēja piedzīvot pavisam citādāk un iemīlēt to!

 

Vasaras brīvlaikā bērnus un jauniešus no 8 līdz 17 gadu vecumam aicina uz diennakts tūrisma un spēļu nometni „Forestcamp”. Nometnes mērķis ir rūpēties par pienācīgu atpūtu bērniem, palīdzēt atklāt savas spējas un apslēpto potenciālu, iegūt prasmes un zināšanas dabas tūrismā.

 

Teksta izmērs: A A A

Pasākumu kalendārs
01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 01 02 03 04
 
Jaunākais fotogalerijā
Mūsu sadarbības partneri
   
 
Pēdējo reizi atjaunota 21.septembrī, 2018, 09:35
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
old.iksd.riga.lv

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit