Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Ceturtdien, 2018. gada 22. februārī, Rīgas Skolēnu domes Juridiskā un finanšu komiteja rīkos pasākumu “Sakārto savus papīrus” Rīgas Juridiskajā augstskolā, Strēlnieku ielā 4k-2, kuras mērķis ir sniegt atbalstu Rīgas skolēnu pašpārvaldēm viņu darbībā un iepazīstināt tās ar sakārtotu un pareizu dokumentāciju, nolikuma pareizu izveidošanu, pašpārvaldes tiesībām un iespējām piesaistīt papildus finansējumu.

 

Pašpārvaldes tēla veidošana

2018. gada 10. janvāris

Aicinām Rīgas skolu pašpārvalžu pārstāvjus pieteikties semināram “Pašpārvaldes tēla veidošana”, kas notiks šī gada 20. janvārī plkst. 12.00 Rīgas jauniešu centrā “Kaņieris”, Kaņiera ielā 15, Rīgā.

 

Šodien, 23. novembrī, plkst. 13.00 pamatskolas “Rīdze” (Kr. Valdemāra iela 2) telpās norisināsies konference “Skola – līdzdalības starts atbildīgai sabiedrībai”, kurā aicināti piedalīties Rīgas skolu aktīvākie skolēni, skolēnu pašpārvalžu konsultanti un izglītības iestāžu administrācijas pārstāvji.

 

Piektdien, 29. aprīlī, Latvijas Universitātes Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā notika Rīgas Skolēnu domes (RSD) kongress, lai visas Rīgas vispārizglītojošās skolas ievēlētu jauno RSD prezidentu un apstiprinātu valdes sastāvu.

 

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (IKSD) izsludina skolēnu pašpārvalžu sadarbības projektu konkursu. Konkursa mērķis ir finansiāli atbalstīt projektus, kas stiprina Rīgas vispārizglītojošo skolu skolēnu pašpārvalžu kapacitāti, veicina to aktīvu iesaistīšanos izglītības iestāžu darbā un sekmē pašpārvalžu savstarpējo sadarbību.

 

Ceturtdien, 25.februārī, no plkst. 16.00 līdz 19.30 Latvijas Nacionālās bibliotēkas 12.stāvā norisināsies Rīgas Skolēnu domes (RSD) veidotais Līderu forums “Tēls bez rāmjiem”. Pirmo reizi RSD vēsturē ikgadējais forums tiek rīkots sadarbībā ar LNB, lai aicinātu skolu aktīvākos pārstāvjus paplašināt savas zināšanas, diskutēt un izmantot iegūtās zināšanas praksē. Šogad par ārējā tēla veidošanu.

 

Sestdien, 21. novembrī, plkst.10.45 Kaņiera ielā 15  tiek aicināti pieteikties skolēnu pašpārvalžu aktīvisti. Pie mums ciemosies divas radošas sievietes - Gundega Skudriņa un Līga Mickēviča. Priecāsimies redzēt arī Cēsu semināra dalībniekus, lai sava zināšanu bagāžai pieliktu klāt vēl kādu jaunu prasmju bloku.

 

Trešdien, 7. oktobrī, plkst.15.15 Kaņiera ielā 15 uz informatīvo sanāksmi – atvērto durvju dienu, tiek gaidīti jaunievēlētie kā arī esošie skolēnu pašpārvalžu līderi. Šī būs vienīgā diena, kad mācību gada laikā atrausim jūs no pēdējām mācību stundām. Priecāsimies redzēt arī pašpārvalžu konsultantus.

 

Rīt, 24.septembrī, no plkst. 15.00 līdz 17.00 Rātsnama sēžu zālē norisināsies Rīgas Skolēnu domes (RSD) kopsapulce, kuru atklās Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta (RD IKSD) Jaunatnes nodaļas vadītājs DmitrijsZverevs. Kopsapulce tiek rīkota Rīgas vispārizglītojošo skolu pārstāvjiem - skolēniem, lai iepazīstinātu ar RSD mācību gada plānu, atskatītos uz iepriekšējā pusgada aktualitātēm, kā arī uzklausītu skolēnu domās aktuālos viņiem jautājumos.

 

Klāt septembris, un, kā jau ierasts, pēdējā mēneša ceturtdienā notiek Rīgas Skolēnu domes (RSD) kopsapulce. Šogad Rīgas domes Sēžu zālē, Rātslaukumā 1, pulcēsimies 24. septembrī no plkst. 14.30 līdz plkst.17.00.

 

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments izsludina projektu konkursu Zinību svētku pasākuma organizēšanai. Konkursa mērķis ir izvēlēties un finansiāli atbalstīt publiskā pasākuma norisi Spīķeru kvartālā, nodrošinot kvalitatīvas bezmaksas brīvā laika pavadīšanas iespējas bērniem un jauniešiem 2015. gada 1. septembrī.

 

Sestdien, 9. maijā, plkst. 10.45 Kaņiera ielā 15 psiholoģijas maģistrs Kaspars Bikše vadīs semināru „Es kā komandas cilvēks”.

 

Rīgas Skolēnu domē - vadības maiņa

2015. gada 21. aprīlis

Rīt, 24. aprīlī, koncertzālē „Spīķeri” plkst. 9.30 Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta direktors Guntis Helmanis atklās Rīgas Skolēnu domes (RSD)  gada nozīmīgāko notikumu – 14. kongresu. Dienas kārtībā ir trīs svarīgi uzdevumi: RSD prezidenta  Jāņa Mellēna ziņojums par paveikto gada laikā, aktīvāko Rīgas skolēnu pašpārvalžu apbalvošana un  jaunā RSD prezidenta vēlēšanas.

 

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (IKSD) izsludina skolēnu pašpārvalžu sadarbības projektu konkursu. Konkursa mērķis ir finansiāli atbalstīt projektus, kas stiprina Rīgas vispārizglītojošo skolu skolēnu pašpārvalžu kapacitāti, veicina to aktīvu iesaistīšanos izglītības iestāžu darbā un sekmē pašpārvalžu savstarpējo sadarbību.

 

Par Rīgas Skolēnu domes 14. kongresu

2015. gada 13. aprīlis

Tradicionāli katru gadu, aprīļa mēneša pēdējā piektdienā Rīgas Skolēnu dome organizē RSD kongresu. Šogad tas notiks 24. aprīlī, sāksim plkst. 9.30 un darbosimies līdz aptuveni plkst. 14.00 Spīķeru koncertzālē, Maskavas ielā 1.

 

Rīgas Skolēnu domes (RSD) 13. sasaukumam ir sācies pēdējais darba cēliens šajā mācību gadā. Likās, ka vēl tikai nesen Rātsnamā notika kopsapulce, taču nu jau pēc nepilna mēneša RSD vēlēs jauno valdes sastāvu. Pirms komiteju vēlēšanām un kongresa ir jāatskatās uz to, kas tad ir noticis gada laikā, neaizmirstot gatavoties vēlēšanām. Tieši šie jautājumi tiks risināti RSD pavasara kopsapulcē, 8. aprīlī, plkst. 16.15, pamatskolā "Rīdze", Kr. Valdemāra ielā 2. 

 

Sestdien, 11. aprīlī, Rīgas izglītības iestāžu skolēnu pašpārvalžu skolēnus uz sadarbību aicina Evija Jasūna, socionikas eksperte, SIA  "PersAt" valdes locekle.

 

1. aprīlī TC „Domina Shopping” plkst. 16.30 Rīgas Skolēnu dome (RSD) atklās neparasto un krāšņo kultūras pasākumu „Ķeriet lapsu aiz astes”. Pasākums ir veidots ar mērķi, lai aicinātu Rīgas skolu jauniešus būt aktīviem, un pārbaudīt savas spējas dažādos ar kultūru saistītos uzdevumos, nezaudējot komandas garu.

 

Rīgas izglītības iestāžu skolēnu pašpārvalžu aktīvistiem tiek izsludināta pieteikšanās uz tradicionālo pavasara brīvlaika trīs dienu semināru no 13. līdz 15. martam. Seminārs paredzēts tiem 9.-11. klašu jauniešiem, kuri nākamajā gadā domā aktīvi iesaistīties Rīgas Skolēnu domes darbībā vai savas skolas pašpārvaldē.

 

Rīgas skolu līderi tiekas forumā

2015. gada 24. februāris

Rīt, 25. februārī, Kaņiera ielā 15 plkst. 16.00 Rīgas Skolēnu dome atklās ikgadējo līderu forumu. Forums „Atnāc, uzzini un maini!” ir veidots ar mērķi, lai satiktos pēc iespējas vairāku skolu pašpārvalžu līderi, lai dalītos savās domās, idejās, kā arī uzzinātu ko jaunu. Tie ir skolēni, kuri nāks kopā, lai kopīgi nonāktu pie secinājumiem un meklētu risinājumus.

 

Teksta izmērs: A A A

Pasākumu kalendārs
01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
 
Jaunākais fotogalerijā
Mūsu sadarbības partneri
   
 
Pēdējo reizi atjaunota 21.septembrī, 2018, 09:35
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
old.iksd.riga.lv

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit