Biežāk uzdotie jautājumi
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Rīgas domes Konsultatīvās padomes sabiedrības jautājumos sēde notiks ceturtdien, 2.novembrī, plkst.14.00 Rīgas domes ēkā 511. telpā, Rātslaukumā 1.  

 

Rīgas domes Konsultatīvās padomes sabiedrības jautājumos sēde notiks ceturtdien, 12.oktobrī, plkst.14.00 Rīgas domes ēkā 511. telpā, Rātslaukumā 1.  

 

Rīgas domes Konsultatīvās padomes sabiedrības jautājumos sēde notiks ceturtdien,  4.jūnijā plkst.11.00 Rīgas domes ēkā 511. telpā, Rātslaukumā 1.  Dienas kārtībā Rīgas pilsētas sabiedrības integrācijas programmas rīcības plāna 2015.-2017. gadam projekta apspriešana.

 

Rīgas domes konsultatīvā padome sabiedrības integrācijas jautājumos šodien konstatēja, ka lielākā daļa Rīgas sabiedrības integrācijas programmas rīcības plānā 2012.-2014.gadam iekļauto pasākumu ir izpildīti.

 

Ceturtdien, 19. martā, plkst. 14.00 uz kārtējo sēdi sanāks Rīgas domes konsultatīvā padome sabiedrības integrācijas jautājumos. Padome izvērtēs, kā pašvaldībai ir veicies ar Rīgas sabiedrības integrācijas programmas rīcības plāna 2012.-2014.gadam izpildi.

 

19. augustā Rīgas domes Konsultatīvā padome sabiedrības integrācijas jautājumos desmitajā – izbraukuma - sēdē iepazinās arJelgavas pašvaldības darbu sabiedrības integrācijas jomā un izskatīja dažādus darba jautājumus.

 

Ceturtdien, 18. septembrī, Rīgas domes 511.telpā (Rātslaukums 1) notiks Rīgas domes Konsultatīvās padomes sabiedrības integrācijas jautājumos sēde.

 

Otrdien, 19. augustā, Rīgas domes Konsultatīvā padome sabiedrības integrācijas jautājumos dosies izbraukuma sēdē uz Jelgavu, lai tiktos ar Jelgavas pašvaldības pārstāvjiem un iepazītos ar viņu pieredzi, risinot sabiedrības integrācijas jautājumus. Padome apspriedīs arī aktuālos jautājumus. Tikšanās ar Jelgavas kolēģiem notiks Sarmas ielā 4, sākums plkst. 10.00, Sabiedrības integrācijas pārvaldes telpās.

 

Rīgas domes Konsultatīvās padomes sabiedrības integrācijas jautājumos 9. sēdē tika apspriests jautājums par Rīgas pilsētas sabiedrības integrācijas budžeta programmas īstenošanu 2013. gadā un NVO nama darbību pirmajā pusgadā. Aktuāla tēma bija jautājums par nākamā iedzīvotāju foruma organizēšanu.

 

2. aprīlī plkst. 14.00 uz kārtējo sēdi sanāks Rīgas domes konsultatīvā padome sabiedrības integrācijas jautājumos. Plānots, ka Konsultatīvās padomes locekļi iepazīsies ar jauno padomes sastāvu, jo šā gada sākumā Rīgas dome apstiprināja dalībai padomē jaunus nevalstisko organizāciju pārstāvjus.

 

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) izsludina konkursu nevalstiskajām organizācijām (NVO) par dalību Rīgas domes Konsultatīvajā padomē sabiedrības integrācijas jautājumos.

 

Astotajā Konsultatīvās padomes sēdē dalībnieki tiek informēti par Konsultatīvās padomes darbību un jauno sastāvu, NVO pārstāvju pilnvaru termiņu un jaunu konkursu. Tiek apspriests  Rīgas domes un NVO sadarbības memorands un Rīgas pilsētas sabiedrības integrācijas programmas rīcības plāna izpilde. Konsultatīvā padome rosina apzināt konkrētus priekšlikumus nākamā Iedzīvotāju foruma saturam.

 

Septītajā Konsultatīvās padomes sēdē dalībnieki diskutē par NVO nama telpu izmantošanas noteikumiem.

 

Sestajā Konsultatīvās padomes sēdē dalībnieki runā par Eiropas Savienības līdzfinansētajiem starptautiskajiem projektiem „AMITIE” un „Implementoring”, un par Rīgas pilsētas sabiedrības integrācijas programmas rīcības plāna iekļauto aktivitāšu īstenošana saistībā ar jauniebraucēju iekļaušanu. Rīgā drīzumā tiks atvērts Nevalstisko organizāciju nams, tā izmantošana.

 

Piektajā Konsultatīvās padomes sēdē dalībnieki apspriež Rīgas domes un nevalstisko organizāciju sadarbības memorandu un iepazīstas ar Salaspils pašvaldības projektu „Līdzdalības metodes realizācija Salaspils pašvaldībā”. Tiek nolemts atbalstīt Rīgas pilsētas sabiedrības integrācijas integrācijas programmas uzlaboto versiju.

 

Ceturtajā Konsultatīvās padomes sēdē dalībnieki turpina darbu pie Rīgas pilsētas sabiedrības integrācijas stratēģijas 2012.-2017. gadam un Rīgas pilsētas sabiedrības integrācijas stratēģijas īstenošanas rīcības plāna 2012-2014 izstrādi un virzīšanu saskaņošanai Rīgas domes noteiktajā kārtībā.

 

Trešajā Konsultatīvās padomes sēdē dalībnieki tiek iepazīstināti ar Rīgas pilsētas sabiedrības integrācijas stratēģijas 2012.-2017. gadam un Rīgas pilsētas sabiedrības integrācijas stratēģijas īstenošanas rīcības plāna 2012.-2014. projektiem.

 

Otrajā Konsultatīvās padomes sēdē dalībnieki tiek iepazīstināti ar sabiedrības integrācijas jomā paveikto 2011. gadā un prezentāciju „Rīgas pilsētas sabiedrības integrācijas stratēģija”.

 

2010. gadā Rīgas pašvaldība izveidoja jaunu struktūrvienību – Projektu un sabiedrības integrācijas nodaļu, kas darbojas Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentā (RD IKSD). Nodaļas kompetencē ir sabiedrības integrācijas jautājumi Rīgā. Savukārt,  2010. gada nogalē tika izveidota arī Rīgas domes Konsultatīvā padome sabiedrības integrācijas jautājumos, lai nodrošinātu nevalstiskā sektora līdzdalību sabiedrības integrācijas politikas plānošanā, īstenošanā un novērtēšanā. Padomes lēmumiem ir ieteikuma raksturs.

 

Pirmajā Konsultatīvās padomes sēdē dalībnieki tiek iepazīstināti ar sabiedrības integrācijas jomā paveikto 2010. gadā un Rīgas iedzīvotāju foruma "Rīga dimd - iedzīvotāji runā" rezultātiem. Notiek arī diskusija par Rīgas pilsētas sabiedrības integrācijas startēģijas un rīcības plāna izstrādi.

 

Teksta izmērs: A A A

Pasākumu kalendārs
29 30 31 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 01 02
 
Jaunākais fotogalerijā
Mūsu sadarbības partneri
   
 
Pēdējo reizi atjaunota 21.septembrī, 2018, 09:35
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
old.iksd.riga.lv

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit