Biežāk uzdotie jautājumi
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Pieteikumu iesniegšana finansiālam atbalstam Rīgas domes iestādēm sabiedrības integrācijas projektu īstenošanai 2012. gadā

Teksta izmērs: A A A

 
Sākums RD IKSD Sabiedrības integrācija Pieteikumu iesniegšana finansiāla...

2012. gada 6. janvāris

2012. gada 6. janvārī tiek izsludināts sabiedrības integrācijas projektu konkurss Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta (IKSD) un Rīgas domes Labklājības departamenta padotībā esošo iestāžu sabiedrības integrācijas projektu finansiāla atbalsta saņemšanai.

Projekta konkursa mērķis ir veicināt sabiedrības integrāciju Rīgas pilsētā un sekmēt saliedētassabiedrības veidošanos, kurā ir augsts sabiedrības locekļu līdzdalības un sadarbības līmenis un tiek respektētas demokrātiskas nacionālas valsts vērtības.

Projekta pieteicēji var būt IKSD un Labklājības departamenta padotības iestādes, kuras papildus savam pamatdarbam vēlas realizēt projektus sabiedrības integrācijas veicināšanai.

Aktivitāšu īstenošanai finansējumu piešķirs šādām tematiskajām jomām:

· pilsoniskās līdzdalības un savstarpējās sadarbības attīstība;

· sociālās integrācijas veicināšana;

· iecietības veicināšana un jebkādas diskriminācijas novēršana.

Viena projekta maksimālais finansējums ir 1000 LVL (viens tūkstotis latu), minimālais finansējums nav noteikts. Pretendentam ir tiesības iesniegt ne vairāk kā vienu projekta pieteikumu no iestādes vai struktūrvienības.

Kopējā summa, ko plānots piešķirta konkursa ietvaros ir 15 000 LVL.


Projektu īstenošana jāplāno laikā no 2012. gada 12. marta līdz 30. novembrim.

Projektu pieteikumu iesniegšanas termiņš – 2012. gada 1. februāris, plkst. 16.00.

Projekta pieteikums jāiesniedz gan papīra formātā, gan elektroniski.

Projekta pieteikums papīra formātā jāiesniedz slēgtā aploksnē Rīgas domes, Izglītības, kultūras un sporta departamentā, K.Valdemāra ielā 5, pie klientu apkalpošanas speciālista. Projekta pieteikums jāsagatavo saskaņā ar konkursa nolikumu, projekta pieteikumu cauršujot un apliecinot.

Projekta pieteikuma elektronisko versiju jānosūta uz e-pasta adresi: irina.vasiljeva@riga.lv ar norādi "Projektu konkursam" līdz norādītajam termiņam.

 Projektu konkursa nolikums

Pirms projekta pieteikuma iesniegšanas, lūdzam, obligāti iepazīties ar projektu konkursa nolikumu.

Lai palīdzētu IKSD un Labklājības departamenta padotības iestādēm sagatavot projekta pieteikumu, tiks rīkots informatīvs seminārs. Seminārs notiks 13.01.2012., no plkst. 14.00 līdz 16.00, Rīgas Domē, Rātslaukumā 1, 508.kab. Semināram pieteikties rakstot uz e-pastu irina.vasiljeva@riga.lv līdz 11.01.2011.

 Sabiedrības integrācijas projekta pieteikums. Piemērs.

 Projketa budžets. Piemērs.

 Prezentācija

Papildinformācija pieejama pie IKSD Projektu un sabiedrības integrācijas nodaļas galvenās speciālistes  Irinas Vasiļjevas pa tālruni 67181297 vai e-pastu: irina.vasiljeva@riga.lv

 

Saistošie dokumenti:

Kārtība finansiāla atbalsta piešķiršanai sabiedrības integrācijas projektu īstenošanai;

              1. pielikums Projekta pieteikuma veidlapa 

               2. pielikums Projekta budžeta tāme 

              3. pielikums Projekta saturiskās atskaites veidlapa     

               4. pielikums Finanšu atskaites veidlapa

 
 

Komentāru pievienošana

Vārds

E-pasts

Komentārs

Ievadiet attēlā redzamo kombināciju

 
Pēdējo reizi atjaunota 21.septembrī, 2018, 09:35
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
old.iksd.riga.lv

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit