Biežāk uzdotie jautājumi
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Projektu konkurss „Latviešu valodas zināšanu pilnveidošana profesionālo pienākumu veikšanai” 2012. gadam

Teksta izmērs: A A A

 
Sākums RD IKSD Sabiedrības integrācija Projektu konkurss „Latviešu valod...

2012. gada 19. aprīlis

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments izsludina projektu konkursu „Latviešu valodas zināšanu pilnveidošana profesionālo pienākumu veikšanai”.

Šā projektu konkursa mērķis ir finansiāli atbalstīt projektus, kas nodrošina latviešu valodas pilnveidošanas kursu organizēšanu profesionālo pienākumu veikšanai noteiktām mērķa grupām Rīgas pilsētā. 2012. gadā mērķa grupas ir pirmsskolas izglītības iestāžu un policijas darbinieki.

Projektu konkursa ietvaros tiek organizēts latviešu valodas mācības atbilstoši 2009. gada 7. jūlija Ministru kabineta noteikumos Nr. 733 „Noteikumi par valsts valodas zināšanu apjomu un valsts valodas prasmes pārbaudes kārtību profesionālo un amata pienākumu veikšanai, pastāvīgās uzturēšanās atļaujas saņemšanai un Eiropas Savienības pastāvīgā iedzīvotāja statusa iegūšanai un valsts nodevu par valsts valodas prasmes pārbaudi” noteiktiem līmeņiem un pakāpēm: C1 un C2, veicinot kursantu valsts valodas prasmju pilnveidošanu kvalitatīvākai profesionālo pienākumu veikšanai

Finanšu līdzekļus piešķir konkursa kārtībā Izglītības iestāžu reģistrā reģistrētām izglītības iestādēm vai valsts un pašvaldības iestādēm, kas var piedāvāt latviešu valodas mācību kursus un kas savu darbību veic Rīgas pilsētā.

Kopējā summa, ko plānots piešķirt konkursa ietvaros ir 10 000 latu.

Maksimālais finansējums vienam projektam ir 10 000 latu.

Projekta pieteicējam jānodrošina finanšu līdzekļu līdzfinansējums ne mazāk kā 5% apmērā no kopējām projekta izmaksām.

Projektu īstenošana jāplāno laikā no 2012. gada 15. jūnija līdz 2012.gada 1. decembrim.

Projektu pieteikumu iesniegšanas termiņš - 2012. gada 15. maijs, plkst. 16.00.

Projekta pieteikums jāiesniedz papīra formātā un elektroniskā veidā (ja tiek sūtīts pa pastu, pārliecinieties, ka pieteikums tiks saņemts līdz norādītajam termiņam).
Papīra formā (viens oriģināls un divas kopijas) jāiesniedz slēgtā aploksnē Rīgas domes, Izglītības, kultūras un sporta departamentā, K.Valdemāra ielā 5, pie klientu apkalpošanas speciālista. Projekta pieteikumu jāsagatavo saskaņā ar konkursa nolikumu, projekta pieteikumu cauršujot un apliecinot.

Projekta pieteikuma elektronisko versiju jānosūta uz e-pasta adresi: irina.vasiljeva@riga.lv ar norādi "Latviešu valodas projektu konkursam" līdz norādītajam termiņam.

Pirms projekta pieteikuma iesniegšanas, lūdzam, obligāti iepazīties ar projektu konkursa nolikumu.

Papildinformācija TIKAI projektu pieteicējiem pieejama pie Projektu un sabiedrības integrācijas galvenās speciālistes Irinas Vasiļjevas pa tālruni 67181297 vai e-pastu: irina.vasiljeva@riga.lv. Pierakstīšana uz kursiem pa šo e-pastu vai tālruni netiek veikta.

Informējam, ka konkursa rezultāti būs zināmi 2012. gada jūnija sākumā, kad kursu organizētāju kontaktinformācija tiks publicēta mājas lapā www.riga.lv un www.iksd.riga.lv. Tikai tajā brīdī mērķa grupu pārstāvji, izvēloties iestādi, paši varēs pieteikties kursiem. Rīgas domes darbinieki nenodrošina pierakstu plānotajiem latviešu valodas kursiem.

Saistošie dokumenti:

 Projektu konkursa nolikums

  1. pielikums_Projekta pieteikuma veidlapa

  2. pielikums_Projekta budžets

  3. pielikums_Apliecinājums

  4. pielikums_Mācību programma

 5. pielikums_Finansēšanas līgums

  6. pielikums_Saturiskā atskaite

  7. pielikums_Finanšu atskaite

 
 

Komentāru pievienošana

Vārds

E-pasts

Komentārs

Ievadiet attēlā redzamo kombināciju

 
Pēdējo reizi atjaunota 21.septembrī, 2018, 09:35
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
old.iksd.riga.lv

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit