Biežāk uzdotie jautājumi
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Projektu konkurss „Latviešu valodas apguves kursu organizēšana un īstenošana Rīgas pilsētas iedzīvotājiem” 2013. gadam

Teksta izmērs: A A A

 
Sākums RD IKSD Sabiedrības integrācija Projektu konkurss „Latviešu valod...

2012. gada 19. decembris

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments izsludina projektu konkursu „Latviešu valodas apguves kursu organizēšana un īstenošana Rīgas pilsētas iedzīvotājiem”. Projektu konkursa mērķis ir finansiāli atbalstīt projektus, kas nodrošina iespēju apgūt latviešu valodu pieaugušajiem Rīgas iedzīvotājiem (izņemot bezdarbniekus un skolēnus), kas legāli uzturas Latvijā un kuru dzimtā valoda (pamatvaloda) nav latviešu valoda, lai veicinātu latviešu valodas vides paplašināšanos un iedzīvotāju sekmīgāku iekļaušanos pilsētas dzīvē.

Projektu konkursa ietvaros tiek organizēts latviešu valodas mācības atbilstoši 2009. gada 7. jūlija Ministru kabineta noteikumos Nr. 733 „Noteikumi par valsts valodas zināšanu apjomu un valsts valodas prasmes pārbaudes kārtību profesionālo un amata pienākumu veikšanai, pastāvīgās uzturēšanās atļaujas saņemšanai un Eiropas Savienības pastāvīgā iedzīvotāja statusa iegūšanai un valsts nodevu par valsts valodas prasmes pārbaudi” noteiktiem līmeņiem un pakāpēm: A1, A2, B1 un B2.

Finanšu līdzekļus piešķir konkursa kārtībā Izglītības iestāžu reģistrā reģistrētām izglītības iestādēm vai valsts un pašvaldības iestādēm, kas var piedāvāt latviešu valodas mācību kursus un kas savu darbību veic Rīgas pilsētā.

Kopējā summa, ko plānots piešķirt konkursa ietvaros ir 60 000 LVL.

Maksimālais finansējums vienam projektam ir 12 000 latu.

Projekta pieteicējam jānodrošina finanšu līdzekļu līdzfinansējums ne mazāk kā 5% apmērā no kopējām projekta izmaksām.

Projektu īstenošana jāplāno laikā no 2013. gada 25. februāra līdz 2013. gada 15. novembrim.

Projektu pieteikumu iesniegšanas termiņš - 2013. gada 16. janvāris, plkst.16.00.

Projekta pieteikums jāiesniedz papīra formātā un elektroniskā veidā (ja tiek sūtīts pa pastu, pārliecinieties, ka pieteikums tiks saņemts līdz norādītajam termiņam).
Dokumenti papīra formā (1 oriģināls un 2 kopijas) un elektroniskā formā (uz elektroniskā datu nesēja) jāiesniedz slēgtā aploksnē Rīgas domes, Izglītības, kultūras un sporta departamentā, K.Valdemāra ielā 5, pie klientu apkalpošanas speciālista. Projekta pieteikumu jāsagatavo saskaņā ar konkursa nolikumu, projekta pieteikumu cauršujot un apliecinot.

Pirms projekta pieteikuma iesniegšanas, lūdzam, obligāti iepazīties ar projektu konkursa nolikumu.

Papildinformācijai sazināties TIKAI projektu pieteicējiem - Projektu un sabiedrības integrācijas galvenā speciāliste Irina Vasiļjeva, tālrunis 67181297 vai e-pasts: irina.vasiljeva@riga.lv. Pierakstīšanās uz kursiem pa šo e-pastu vai tālruni netiek veikta.

Informējam, ka konkursa rezultāti būs zināmi 2013. gada 25. februārī, kad kursu organizētāju kontaktinformācija tiks publicēta mājas lapā www.riga.lv un www.iksd.riga.lv. Tikai tajā brīdī Rīgas iedzīvotāji, izvēloties iestādi, paši varēs pieteikties kursiem. Rīgas domes darbinieki nenodrošina pierakstu plānotajiem latviešu valodas kursiem.

Saistošie dokumenti konkursa dalībniekiem:

Projektu konkursa nolikums

1.pielikums_Projekta pieteikuma veidlapa

2.pielikums_Projekta budžets

3.pielikums_Apliecinājums

4.pielikums_Mācību programma

5.pielikums_Finansēšanas līgums

6.pielikums_Saturiskā atskaite

7.pielikums_Finanšu atskaite

 
 

Komentāru pievienošana

Vārds

E-pasts

Komentārs

Ievadiet attēlā redzamo kombināciju

 
Pēdējo reizi atjaunota 21.septembrī, 2018, 09:35
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
old.iksd.riga.lv

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit