Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Izsludina pieteikumu iesniegšanu finansiāla atbalsta piešķiršanai Rīgas domes iestādēm sabiedrības integrācijas projektu īstenošanai

Teksta izmērs: A A A

 
Sākums Kultūra Jaunumi Izsludina pieteikumu iesniegšanu ...

2011. gada 3. marts

2011. gada 3. martā tiek izsludināts sabiedrības integrācijas projektu konkurss Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta (turpmāk – IKSD) un Labklājības departamenta padotībā esošo iestāžu sabiedrības integrācijas projektu finansiāla atbalsta saņemšanai.

Projekta konkursa mērķis ir  veicināt sabiedrības integrāciju Rīgas pilsētā un sekmēt saliedētas sabiedrības veidošanos, kurā  ir augsts sabiedrības locekļu līdzdalības un sadarbības līmenis un tiek respektētas demokrātiskas nacionālas valsts vērtības.

Projekta pieteicēji var būt IKSD un Labklājības departamenta padotības iestādes, kuras, papildus savam pamatdarbam, vēlas īstenot projektus sabiedrības integrācijas veicināšanai.

Finansējums tiks piešķirti aktivitāšu īstenošanai šādās tematiskajās jomās:

  • pilsoniskās līdzdalības un savstarpējās sadarbības attīstība;
  • sociālās integrācijas veicināšana;
  • iecietības veicināšana un jebkādas diskriminācijas novēršana.

Viena projekta maksimālais finansējums ir 1000 LVL (viens tūkstotis latu), minimālais finansējums nav noteikts.. Pretendentam ir tiesības iesniegt ne vairāk kā vienu projekta pieteikumu no iestādes vai struktūrvienības.

Kopējā summa, ko plānots piešķirta konkursa ietvaros ir 15 000 LVL.

Projektu īstenošana jāplāno laikā no 2011.gada maija līdz decembrim.

Projektu pieteikumu iesniegšanas termiņš – 2011. gada 28. marts, plkst.16.00.

Projekta pieteikums jāiesniedz gan papīra formātā, gan elektroniski. Projekta pieteikumu papīra formātā jāiesniedz slēgtā aploksnē Rīgas domes, Izglītības, kultūras un sporta departamentā, K.Valdemāra ielā 5, pie klientu apkalpošanas speciālista. Projekta pieteikumu jāsagatavo saskaņā ar konkursa nolikumu, projekta pieteikumu cauršujot un apliecinot.

Projekta pieteikuma elektronisko versiju jānosūta uz e-pasta adresi: ilze.grintale@riga.lv ar norādi „Projektu konkursam” līdz norādītajam termiņam.

Lai palīdzētu IKSD un Labklājības departamenta padotības iestādēm sagatavot projekta pieteikumu, tiks rīkots informatīvs seminārs. Seminārs notiks 11.03.2011., pulksten 11.00-13.00, Rīgas Domē, Rātslaukumā 1, 508.kab. Semināram pieteikties rakstot uz e-pastu ilze.grintale@riga.lv līdz 10.03.2011.

Papildinformācija pieejama pie IKSD Projektu un sabiedrības integrācijas nodaļas projektu vadītājas Ilzes Grīntāles pa tālruni 67181657 vai e-pastu: ilze.grintale@riga.lv

 

 Kārtība finansiāla atbalsta piešķiršanai sabiedrības integrācijas projektu īstenošanai (118.00 KB)

 Projekta pieteikuma veidlapa (73.50 KB)

 Projekta budžeta tāme (21.00 KB)

 
 
 
Pēdējo reizi atjaunota 21.septembrī, 2018, 09:35
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
old.iksd.riga.lv

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit