Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Kāpiet tik iekšā, Knīpas un Knauķi būs priekšā

Teksta izmērs: A A A

 
Sākums Kultūra Jaunumi Kāpiet tik iekšā, Knīpas un Knauķ...

2011. gada 5. maijs

Rīgas Latviešu biedrības bērnu vokālā studija Knīpas un Knauķi ielūdz uz ģimeniskām 40 gadu Dzimšanas dienas svinībām koncertos „Kāpiet tik iekšā, Knīpas un Knauķi būs priekšā !”. 3.maijā plkst.15.00 Labdarības koncerts un 14.maijā plkst.12.00 un plkst.18.00 koncerti Rīgas Kongresu namā.

Par koncertu:

Knīpas un Knauķi jau kopš pašiem pirmssākumiem, pateicoties tā dibinātājai un ilggadīgai vadītājai Irēnai Veinbergai, ir vienmēr veidojis interesantas un vērtīgas sadarbības ar komponistiem, tā radot daudzveidīgu un daudzkrāsainu dziesmu prieku arī citiem bērniem Latvijā! Nu komponisti Andris Sējāns un Jānis Ķirsis mums visiem dāvina īpaši dzimšanas dienai un īpaši jubilāriem rakstītas dziesmas ar  Ineses Zanderes, J.Šipkēvica, latv.t.dz., M. Cielēnas, M. Čaklā, Raiņa un Aspazijas vārdiem.

Koncerta režisors Valters Sīlis un horeogrāfe Sanita Sējāne kopā ar bērniem ir aizrāvušies ar rotaļām un izdarībām, kas pavisam nesen pašiem bija bērnība...

1.daļa veidojas īsti ģimeniski draiski mīļa, kur mēs katrs atpazīsim savas ģimenes ikdienu dinamiskā un krāsainā muzikālā ietērpā. Koncerta 2.daļā izdzīvosim dziesmas un atmiņas, ko Knīpām un Knauķiem dāvājuši komponisti Z. Lorencs, I.Kalniņš, J.Lūsēns, V. Siliņa, J.Ķirsis.

Koncertā satiksies:

 • Knīpas un Knauķi  1971 + (Sandra Veinberga, Ieva Ezeriete, Kaspars Tīmanis, Ligindra Veide, Sabīne Ērgle, Kaiva Ērgle, Anda Kalniņa) un visi  Knīpas un Knauķi  2011
 • dziedātāji, ar kuriem Knīpām bijusi sadarbība: AISHA , IGO, Nauris Indzeris
 • komponists, Knauķis 1983 un tētis Andris Sējāns
 • horeogrāfe, skolotāja un mamma Sanita Sējāne
 • komponists Jānis Ķirsis un Knīpu un Knauķu draugi - vokālā grupa Framest
 • mūziķi Anrijs Grinbergs, Roberts Rasa, Leons Sējāns u.c., kam patīk spēlēt un spēlēties
 • jubilejas māksliniece Kristīne Jurjāne.

Biļetes: „Biļešu paradīze” kasēs.

Sīkāka informācija www.knipasunknauki.lv

Par Labdarības programmu:

Knīpas un Knauķi paralēli savas dzimšanas dienas svinēšanai vēlas izdarīt labu darbu un veic Labdarības programmu „Satiksimies dziesmā”, šī programma tiek līdzfinansēta Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas ietvarosun taiir divas daļas: 1.daļa - organizēt Labdarības koncertu, ielūdzot bērnus no sociāli neaizsargātām sabiedrības grupām, tā dodot iespēju arī viņiem just svētkus, kas sarīkoti bērnībai un dziesmai, būt šajā procesā, kopā iedvesmoties!

2.daļa - „Radošās darbnīcas „Satiksimies dziesmā” Knīpas un Knauķi novēl konkrētas dziesmas no jaunās programmas apgūt bērniem un viņu māmiņām sociālās aprūpes un krīzes centrā bērniem un sievietēm „Māras centrs” 2011.g. 16. līdz 20.maijam.

Labdarības programma „Satiksimies dziesmā” vēlas sabiedrībai nest pozitīvu vēsti – veicināt un popularizēt veselīgu, radošu attieksmi dzīvei šajā pasaulē, nedalīt sabiedrību labajos un sliktajos, veiksminiekos un neveiksminiekos u.t.t., bet motivēt katram cilvēkam meklēt to dievišķo, radošo dzirksti, kas neapšaubāmi katrā cilvēkā mīt, lai viņš pats būtu stiprs veidot savu dzīvi, mācīties no savas pieredzes un dalīties tajā ar apkārtējiem!

Projekta dalībnieki:

 1. Rīgas Latviešu biedrības bērnu vokālā studija Knīpas un Knauķi, tās vadītājas un pedagogi Edīte Putniņa, Jonita Štoma, Sanita Sējāne, Annija Putniņa;
 2. Latvijas Bērnu fonds, tā vadītāji Andris Bērziņš un Vaira Vucāne;
 3. Sociālās aprūpes un krīzes centrs bērniem un sievietēm „Māras centrs”, vadītāja Līga Liepiņa;
 4. Režisors Valters Sīlis;
 5. Jubilejas koncerta radošā komanda – dziedātāji Knīpas un Knauķi, Aisha un Igo, komponisti Andris Sējāns, Jānis Ķirsis, Jānis Lūsēns, dzejnieki Inese Zandere, Māra Cielēna, Normunds Beļskis u.c.

www.knipasunknauki.lv

 
 
 
Pēdējo reizi atjaunota 21.septembrī, 2018, 09:35
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
old.iksd.riga.lv

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit