Biežāk uzdotie jautājumi
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Aicina pieteikties Rīgas iedzīvotāju forumam un sadarbības memoranda parakstīšanai(1)

Teksta izmērs: A A A

 
Sākums RD IKSD Sabiedrības integrācija Aicina pieteikties Rīgas ied...

2013. gada 8. novembris

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments izsludina pieteikšanos uz iedzīvotāju forumu „Rīga dimd - iedzīvotāji runā”, kā arī aicina nevalstiskās organizācijas uz Rīgas pilsētas pašvaldības un nevalstisko organizāciju sadarbības memoranda parakstīšanu. Forums šogad notiks jau ceturto reizi un tas risināsies 20. novembrī no plkst. 10.00 viesnīcas „Radisson Blu Hotel” telpās (Kuģu iela 24).

Forumā  būs iespēja atskatīties uz šajā gadā paveikto, izvērtējot 2012. gada forumā radīto ideju un priekšlikumu iedzīvināšanu pašvaldības darbā, kā arī piedalīties kādā no dom-darbnīcām:

· Rīga ģimenes un darba harmoniskai apvienošanai

Pakalpojumu daudzveidība rīdziniekiem - atbalsta sistēma jaunajiem vecākiem, ģimenēm, kurās ir aprūpējamie, ģimenei draudzīgi uzņēmumi.

· Rīga jauniešiem

Darba ar jaunatni programmas 2014. - 2018.gadam projekta apspriešana. Programmas prioritātes, plānotās aktivitātes un sasniedzamie rezultāti.

· Dažādībai atvērtā Rīga

Atbalsts jauniebraucēju un reemigrantu ģimeņu bērniem vispārējās izglītības ieguves uzsākšanai Rīgā – problēmas un risinājumi.

· Rīgas dzīvā publiskā ārtelpa

Publiskās ārtelpas un dzīve publiskajā ārtelpā dažādās pilsētas vietās. Par ārtelpu, kas ir neatņemama rīdzinieka dzīves sastāvdaļa.

 Darba kārtība

Šogad foruma laikā notiks arī sadarbības memoranda par nevalstisko organizāciju un Rīgas pilsētas pašvaldības savstarpējo sadarbību parakstīšana, tādēļ nevalstisko organizāciju pārstāvji aicināti pieteikties uz memoranda parakstīšanu. Memoranda izstrādē iesaistījušies gan Rīgas domes deputāti un departamenti, gan nevalstisko organizāciju pārstāvji. Memoranda mērķis ir veicināt sabiedrības iesaistīšanu un tās aktīvu līdzdalību lēmumu pieņemšanā un īstenošanā Rīgas pašvaldībā, attīstot pastāvīgu partnerību starp pašvaldību un nevalstiskajām organizācijām. Memoranda parakstīšanai jāreģistrējas arī tad, ja organizācija neplāno piedalīties forumā.

Pieteikties forumam, kā arī memoranda parakstīšanai iespējams līdz 14. novembra plkst. 17.00, aizpildot pieteikuma veidlapu interneta tiešsaistē www.iksd.riga.lv., sadaļā „Sabiedrības integrācija”. Turklāt, ja organizācija vēlas parakstīt memorandu, tad līdz augstāk minētajam laikam Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Klientu apkalpošanas centrā jāiesniedz šādu dokumentu oriģināli: iesniegumu par organizācijas deleģējumu tās pārstāvim parakstīt Memorandu, pilnvara, ja deleģētajam pārstāvim nav paraksta tiesības organizācijā, kā arī organizācijas reģistrācijas apliecības apliecinātu kopiju.

Pieteikums tiešsaistē

 Rīgas pilsētas pašvaldības un nevalstisko organizāciju sadarbības memoranda projekts

 Iesnieguma paraugs

 Pilnvaras paraugs

Papildinformācija jautājumos par reģistrēšanos forumam pa tālr. tālruni: 67037955  vai e-pastu lolita.meza@riga.lv , bet jautājumos par memoranda parakstīšanu pa tālr. 67181657 vai e-pastu ilze.grintale@riga.lv.

 
 

Komentāru pievienošana

Vārds

E-pasts

Komentārs

Ievadiet attēlā redzamo kombināciju

Andris Siliņš, lpf1@inbox.lv 05/11/2013 18:05
 

Birokrātija ir labā līmenī !

 
Pēdējo reizi atjaunota 21.septembrī, 2018, 09:35
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
old.iksd.riga.lv

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit