Biežāk uzdotie jautājumi
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Semināri

Teksta izmērs: A A A

 
 • 2018. gada semināri


  Nevalstisko organizāciju pārstāvji apgūst mākoņtehnoloģijas

  9. maijā NVO namā nevalstisko organizāciju pārstāvji tikās praktiskā seminārā “Mākoņtehnoloģijas darbam – google disks. Teksta rediģēšana”, lai uzzinātu par to iespējām un iegūtu praktiskas zināšanas tekstu apstrādē.

  Semināru vadīja datorspeciālists un pedagogs Mārcis Galiņš.

   Semināra prezentācija "Mākoņtehnoloģijas darbam - google disks. teksta rediģēšana" (3.40 MB)


  Nevalstisko organizāciju pārstāvji seminārā iepazīstas ar “Sociālā uzņēmuma likumu”


  18. aprīlī NVO namā pulcējās vairāku nevalstisko organizāciju pārstāvji, lai seminārā iepazītos ar sociālā uzņēmuma jēdzienu, reģistrēšanās iespējām un statusa piešķiršanu. Tika skatītas sociālā uzņēmuma atbalsta iespējas un piešķiršanas nosacījumi kā arī citi svarīgi jautājumi par sociālo uzņēmējdarbību.

  Semināru vadīja sertificēta nodokļu konsultante, lektore Jadviga Neilande.

    Semināra prezentācija "Sociālais uzņēmums" (417.08 KB)  NVO pārstāvji seminārā iepazīstas ar nodokļu izmaiņām 2018. gadā

  21. martā NVO namā pulcējās vairāku nevalstisko organizāciju pārstāvji, lai seminārā iepazītos ar grozījumiem un izmaiņām nodokļu normatīvajos aktos, kas skar biedrību un nodibinājumu grāmatvedību un nodokļu piemērošanu 2018. gadā. Īpaša uzmanība tika pievērsta grozījumiem likumos “Par iedzīvotāju ienākuma nodokli”, “Par valsts sociālo apdrošināšanu” un izmaiņām Darba likumā.

  Semināru vadīja sertificēta nodokļu konsultante Jadviga Neilande.

   Semināra prezentācija (603.95 KB)


   

  NVO namā aizvadīts seminārs par ietvara programmu “Apvārsnis 2020”


  27. februārī NVO namā dažādu nozaru organizāciju pārstāvji piedalījās informatīvajā seminārā par ietvara programmas “Apvārsnis 2020” tematiku “Iekļaujoša, novatoriska un domājoša sabiedrība”.

  Seminārā potenciālos projektu iesniedzējus informēja par ietvara programmas “Apvārsnis 2020” darbības mērķiem, pamatprincipiem, tematiskajiem virzieniem, pieteikumu iesniegšanas sagatavošanas priekšdarbiem un tuvākajiem uzsaukuma termiņiem.

  Semināru vadīja programmas “Apvārsnis 2020” nacionālā kontaktpunkta vecākās ekspertes Inga Šīrante, juridiskajos un finanšu jautājumos, un Iveta Cīrule, tematikās “Iekļaujoša, novatoriska un domājoša sabiedrība”, “Inovācija Maziem un vidējiem uzņēmumiem”, “Piekļuve riska finansējumam”.

  Semināra gaitā dalībnieki saņēma arī konsultācijas par sev interesējošiem jautājumiem un neformālā gaisotnē dalījās ar savu pieredzi projektu īstenošanā.

  Semināru rīkoja Valsts izglītības attīstības aģentūra sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Projektu un sabiedrības integrācijas nodaļas Nevalstisko organizāciju atbalsta sektoru.

  Semināra prezentācijas:

   Programmas Apvārsnis 2020 tematika “Iekļaujoša, novatoriska un domājoša sabiedrība” (1.95 MB)

   "Kas ir Dalībnieku portāls? Kā reģistrēties kā lietotājam un kā tajā orientēties?" (7.22 MB)  NVO apzina finansējuma saņemšanas iespējas Latvijas vides aizsardzības fondā

  17. janvārī NVO namā noritēja informatīvais seminārs “Finansējuma saņemšanas iespējas projektu īstenošanai Latvijas vides aizsardzības fonda ietvaros 2018. gadā ”. Seminārs tika rīkots, lai nevalstisko organizāciju pārstāvjus iepazīstinātu ar aktuālajiem projektu konkursiem, projektu pieteikumu gatavošanu un iesniegšanu. Semināru vadīja Latvijas vides aizsardzības fonda administrācijas Projektu daļas vadītāja Dace Krupenko un Pārvaldes vecākā referente Laima Ķiece. 

  Semināra prezentācijas:

    Finansējuma saņemšanas iespējas projektu īstenošanai Latvijas vides aizsardzības fonda ietvaros

   Latvijas vides aizsardzības fonda 2018.-2019. gada projektu konkursu norises laika grafiks


  NVO pārstāvji seminārā iepazīstas ar nodokļu izmaiņām 2018.gadā

  10. janvārī NVO namā pulcējās vairāku nevalstisko organizāciju pārstāvji, lai seminārā iepazītos ar grozījumiem un izmaiņām nodokļu normatīvajos aktos, kas skar biedrību un nodibinājumu grāmatvedību un nodokļu piemērošanu 2018. gadā.

  Semināru vadīja sertificēta nodokļu konsultante, lektore Jadviga Neilande.

   Semināra prezentācija (712.30 KB)


 • 2017. gada semināri

 • NVO pārstāvji iepazīstas ar nodokļu izmaiņām 2018. gadā

  13. decembrī NVO namā pulcējās vairāki desmiti nevalstisko organizāciju pārstāvji, lai seminārā iepazītos ar izmaiņām vairākos nodokļu normatīvajos aktos, kas skars biedrību un nodibinājumu grāmatvedību un nodokļu piemērošanu 2018. gadā.

  Semināru vadīja nodokļu un grāmatvedības konsultante Linda Miezīte.

  Semināra prezentācija

   “Nodokļu izmaiņas 2018. gadā nevalstiskajām organizācijām” (1.80 MB)


 • Noslēdzies apmācību cikls par mūsdienīgu organizāciju darbību

  1. novembrī NVO namā notika apmācību cikla „Mūsdienīga organizācija” ceturtā - pēdējā nodarbība “Mūsdienīga komunikācija”. Apmācībās nevalstisko organizāciju pārstāvji apguva teorētiskās zināšanas un praktiskās iemaņas par mūsdienīgu NVO iespējām, stratēģijām, darbību.

  Apmācību cikls noritēja NVO ekspertes Ineses Vaivares vadībā.

   Semināra prezentācija (3.35 MB)

 • NVO pārstāvji mācās izvērtēt organizāciju stratēģijas

  25. oktobrī NVO namā notika apmācību cikla „Mūsdienīga organizācija” trešā  nodarbība “Stratēģiju izvērtēšana”. Apmācībās nevalstisko organizāciju pārstāvji apgūst teorētiskās zināšanas un praktiskās iemaņas par mūsdienīgu NVO iespējām, stratēģijām, darbību. Apmācību cikls norit NVO ekspertes Ineses Vaivares vadībā.

  Apmācību cikla pēdējā nodarbība notiks 1. novembrī, tās  tēma - “Mūsdienīga komunikācija”.

    Semināra prezentācija "Mūsdienīga organizācija" • Nevalstisko organizāciju pārstāvji iepazīst organizāciju stratēģiju veidus

  18. oktobrī NVO namā organizāciju pārstāvji turpināja apgūt zināšanas par biedrību un nodibinājumu iespējām un darbību apmācību ciklā „Mūsdienīga organizācija”. Otrajā cikla nodarbībā NVO eksperte Inese Vaivare iepazīstināja ar stratēģiju veidiem un analīzes metodēm.

   

  Apmācību cikla divas pēdējās nodarbības notiks šādos datumos:

  25. oktobris  – 3. nodarbība “Stratēģiju izvērtēšana”;

  1. novembris – 4. nodarbība “Mūsdienīga komunikācija”.

   Semināra prezentācija (795.15 KB)

   

 • NVO pārstāvji apgūst mūsdienīgu NVO darbības principus

  11. oktobrī NVO namā notika apmācību cikla „Mūsdienīga organizācija” pirmā nodarbība “Organizācijas darbības novērtēšana”. Apmācībās nevalstisko organizāciju pārstāvji apgūst teorētiskās zināšanas un praktiskās iemaņas par mūsdienīgu NVO iespējām, stratēģijām, darbību. Apmācību cikls norit NVO ekspertes Ineses Vaivares vadībā.

  Apmācību cikla nākamās nodarbības notiks sekojošos datumos:

  18. oktobris – 2. nodarbība “Stratēģiju izstrāde”;

  25. oktobris  – 3. nodarbība “Stratēģiju izvērtēšana”;

  1. novembris – 4. nodarbība “Mūsdienīga komunikācija”.

   Semināra prezentācija (773.29 KB) • NVO seminārā izzina finansējuma saņemšanas iespējas projektu īstenošanai Latvijas vides aizsardzības fondā

  Šoruden pirmajā informatīvajā seminārā, 6. septembrī, NVO namā nevalstiskā sektora pārstāvji pulcējās, lai apzinātu finansējuma saņemšanas iespējas projektu īstenošanai Latvijas vides aizsardzības fonda ietvaros. Latvijas vides aizsardzības fonda administrācijas pārstāves stāstīja par aktuālajām programmām, iespējām tajās saņemt atbalstu projektiem, kā arī sniedza praktiskus ieteikumus projektu pieteikumu gatavošanai.

  Semināra prezentācija "LIFE programma" (1.04 MB)

  Semināra prezentācija "Finansējuma saņemšanas iespējas projektu īstenošanai Latvijas vides aizsardzības fonda ietvaros" (925.68 KB)
   

 • NVO pārstāvji apgūst sociālās uzņēmējdarbības principus

  7. jūnijā NVO namā nevalstisko organizāciju pārstāvji tikās seminārā, lai apgūtu sociālās uzņēmējdarbības pamatprincipus un iespējām to uzsākt. Semināru vadīja biedrības "Zaļais meridiāns" valdes locekle, biedrības "Latvijas patērētāju interešu aizstāvības asociācija" padomes locekle, starptautisku projektu dalībniece, mācību līdzekļu līdzautore Marija Dubicka.  

  Semināra prezentācija (12.28 MB)
   

 • NVO pārstāvji mācās prezentēšanas prasmes

  24. maijā NVO namā nevalstisko organizāciju pārstāvji tikās seminārā, lai apgūtu un pilnveidotu komunikācijas un sevis prezentēšanas prasmes. Semināra otrā daļa sastāvēja no dažādiem praktiskiem vingrinājumiem. Semināru vadīja juriste, psiholoģe un lektore Veronika Leja. 

  Semināra prezentācija (16.34 MB)
   

 • NVO pārstāvji papildina zināšanas par nodarbinātību un nodokļiem

  17. maijā NVO namā praktiskā seminārā biedrību, nodibinājumu vadītāji un nevalstiskā  sektora pārstāvji apguva un papildināja savas zināšanas par dažādiem nodarbinātības veidiem, kā arī atalgojuma un nodokļu aprēķiniem.

  Semināru vadīja nodokļu un grāmatvedības konsultante Sandra Laķe.

  Semināra prezentācija (366.56 KB)

 • NVO pārstāvji apgūst sociālo tīklu izmantošanas iespējas

  10. maijā NVO namā praktiskā seminārā biedrību, nodibinājumu vadītāji un nevalstiskā  sektora pārstāvji apguva un papildināja savas sociālo tīklu izmantošanas prasmes, lai sekmētu organizāciju atpazīstamību, kā arī dažādu pasākumu un projektu popularizēšanu.   

  Semināru vadīja e-mārketinga speciālists, lektors Kristaps Budrēvics. 

  Semināra prezentācija (2.00 MB)
   

 • NVO pārstāvji seminārā apgūst grāmatvedības pamatus

  26. aprīlī NVO namā nevalstiskā sektora pārstāvji seminārā „Grāmatvedības ABC nevalstiskajām organizācijām” guva ieskatu, kā izveidot pārskatāmu grāmatvedības sistēmu un pareizi kārtot biedrības vai nodibinājuma ikdienas darbā nepieciešamos grāmatvedības dokumentus. Semināru vadīja nodokļu un grāmatvedības konsultante Sandra Laķe.

  Semināra prezentācija (478.00 KB)

  Ieņēmumu - izdevumu žurnāls (28.28 KB)

  Naudas plūsmas uzskaites žurnāls (527.41 KB) 

 • NVO pārstāvji apgūst dokumentu sagatavošanas prasmes

  19. aprīlī NVO namā nevalstisko organizāciju pārstāvji apguva ikdienas darbā nepieciešamo dokumentu sagatavošanas un izstrādes prasmes, zināšanas par to juridisko spēku un pareizu noformēšanu, kā arī iepazinās ar lietvedības kārtošanas pamatprincipiem. Semināru vadīja tiesību zinātņu doktore, lektore Kitija Bite.

  Semināra prezentācija (544.76 KB)

  Veidalpu paraugi:

  1) Akts ziedojumam (17.99 KB)

  2) Amata apraksts (17.20 KB)

  3) Apliecinājums par sadarbību (16.84 KB)

  4) Dokumentu kopas apliecinājums (26.18 KB)

  5) Garantijas vēstule (16.85 KB) 

  6) Informatīva vēstule par semināru (16.77 KB)

  7) Izraksts par pilnvarojumu (20.68 KB)

  8) Izziņa, rekomendācija (17.30 KB)

  9) Nomenklatūra (12.35 KB)

  10) Pilnvara (18.19 KB)

  11) Pilnvara_2014 (17.46 KB)

  12) Pilnvara sapulcei (22.50 KB)

  13) Rīkojums par atvaļinājumu (14.10 KB) (14.10 KB)

  14) Rīkojums par komandējumu (14.27 KB)

  15) Rīkojums par papildu pienākuma noteikšanu un mobilā telefona piešķiršanu (14.24 KB)

  16) Rīkojums par pieņemšanu darbā (13.94 KB)

  17) Rīkojums par prēmēšanu (14.12 KB)

  18) Rīkojums par rājienu (14.12 KB)

  19) Rīkojums par uzteikumu (100. pants) (14.24 KB)

  20) Rīkojums par uzteilkumu (101. pants) (14.27 KB)

  21) Rīkojums par rājienu (114. pants) (14.07 KB)

  22) Sadarbības līgums (18.57 KB)

  23) Sadarbības līgums_pdf (48.30 KB)

  24) Vēstule parādniekam (16.92 KB)

  25) Ziedojuma līgums (37.50 KB)

  26) Ziedojumi, dāvinājumi (16.23 KB)

  27) Ziedojumu tipveida līgums (36.50 KB)
   

 • Organizācijas apzina iespējas iesaistīties ES programmās “Eiropa pilsoņiem” un “Radošā Eiropa”

  12. aprīlī NVO namā nevalstiskā sektora pārstāvji pulcējās informatīvajā seminārā, lai apzinātu savas iespējas piedalīties Eiropas savienības programmās “Eiropa pilsoņiem” un “Radošā Eiropa”. Kultūras ministrijas ES kultūras kontaktpunkta nodaļas pārstāves  Zanda Aveniņa un Sanda Segleniece stāstīja par iespējām saņemt atbalstu projektiem šajās programmās un sniedza praktiskus ieteikumus.

  Semināra prezentācijas:

  Eiropas Savienības programma “Eiropa Pilsoņiem” (2014-2020) (782.74 KB)

  ES programmas “Radošā Eiropa” un “Eiropa pilsoņiem”– pieteikuma sagatavošana (541.84 KB)

  Radošās Eiropas birojs un ES programmas “Radošā Eiropa” apakšprogramma KULTŪRA (2.54 MB) (2.54 MB)

 • NVO pārstāvjus informē par iespējām sociālās uzņēmējdarbības ietvaros

  5. aprīlī NVO namā seminārā biedrību, nodibinājumu vadītāji un nevalstiskā  sektora pārstāvji apzināja Eiropas Sociālā fonda projektu „Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai” unnevalstisko organizāciju iespējas piedalīties tajā, kā arī saņemt grantu saimnieciskās darbības projektam, kas vērsts uz sociālu problēmu risināšanu.  

  Semināru vadīja Attīstības finanšu institūcijas „ALTUM” pārstāve, SIA “ProEx Group” lektore Ilona Beizītere.

   Semināra prezentācija. Finanšu atbalsta saņemāanas nosacījumi

   Semināra prezentācija.Sociālās uzņēmējdarbības atbalsta programma un nevalstiskās organizācijas

   Sermināra prezentācija.Sociālā ietekme. Darba integrācijas uzņēmums.(SU atbalsta programma un NVO)


 • Noslēdzies projektu vadības apmācību cikls nevalstisko organizāciju pārstāvjiem

  29. martā  NVO namā notika pēdējā nodarbība apmācību ciklā „Projektu vadība: no idejas līdz veidlapai – četras lapas”. Apmācības vadīja projektu vadības eksperte Inese Vaivare. Nodarbībā organizāciju pārstāvji apguva komunikācijas pamatprincipus, īstenojot projektus.

  Apmācībās nevalstisko organizāciju dalībnieki guva zināšanas un praktisko pieredzi projektu pieteikumu izstrādē. Nodarbību rezultātā dalībnieki formulēja savas projektu idejas un gatavoja pamatinformāciju projekta pieteikuma sagatavošanai kādā no projektu konkursiem.

  Noslēgumā organizāciju pārstāvji, kas apmeklējuši visas nodarbības, saņēma apliecinājumus.

   Semināra prezentācija (5.24 MB)
   

 • Nevalstisko organizāciju pārstāvji iepazīst resursu veidus projektos

  22. martā  NVO namā organizāciju pārstāvji turpināja apgūt projektu vadības prasmes apmācību ciklā „Projektu vadība: no idejas līdz veidlapai – četras lapas”. Trešajā cikla nodarbībā projektu vadības eksperte Inese Vaivare iepazīstināja ar resursu veidiem  projektos.

  Apmācību cikla ceturtā – pēdējā nodarbība „Projekta komunikācija” notiks 29. martā. 

   Semināra prezentācija (400.20 KB)

   

 • 50 organizāciju pārstāvjus informē par Eiropas Savienības finansējuma piesaistes iespējām

  15. marta pēcpusdienā NVO namā 50 nevalstisko organizāciju pārstāvji apzināja Eiropas Savienības atbalsta un finansējuma piesaistes iespējas. Informatīvā semināra mērķis bija interesentus iepazīstināt ar Latvijas organizācijām šobrīd pieejamajām ES fondu programmām un projektu konkursiem.

  Semināru vadīja ES fondu un citu finanšu instrumentu projektu vadīšanas praktiķis, “ProEx Group” vadītājs Reinis Budriķis.

   Semināra prezentācija (2.99 MB)
   

 • Nevalstisko organizāciju pārstāvji apgūst projektu vadību
   

  1. martā  NVO namā notika pirmā nodarbība apmācību ciklā „Projektu vadība: no idejas līdz veidlapai – četras lapas”. Nodarbību vadīja  projektu vadības eksperte Inese Vaivare. Apmācību cikla mērķis ir sniegt nevalstisko organizāciju dalībniekiem zināšanas un praktisko pieredzi projektu pieteikumu izstrādē.

  Nākamā apmācību cikla nodarbība „Projekta rāmis” notiks 8. martā. 

  Semināra prezentācija (715.04 KB)
   

 • NVO pārstāvji apzina iespējas rakstīt projektus programmās “Erasmus+” un “Nordplus”

  22. februārī NVO namā nevalstisko organizāciju pārstāvji informatīvajā seminārā „Tavas iespējas Eiropā – programmu “Erasmus+” un “Nordplus” 2017. gada konkursi” apzināja iespējas iesaistīties un rakstīt projektus.

  Valsts izglītības attīstības aģentūras Vadības un ārējās sadarbības departamenta Starptautiskās sadarbības programmu nodaļas vecākā projektu vadītāja Irīna Stoļarova informēja par abu programmu 2017. gada konkursu vadlīnijām, atbalstāmajiem pamatdarbības veidiem, finansēšanas kārtību un citiem būtiskiem nosacījumiem.

  Semināra prezentācija ES Erasmus + progrmma (464.95 KB)

  Semināra prezentācija Nordplus (1.07 MB)

   

 • NVO nama pārstāvji apgūst organizāciju reģistrēšanas pamatdokumentu sagatavošanas prasmes

  15. februārī NVO namā praktiskā seminārā interesenti apguva biedrību un nodibinājumu reģistrēšanas pamatdokumentu sagatavošanas un izmaiņu tajos fiksēšanas prasmes. Nevalstisko organizāciju pārstāvji iepazina normatīvā regulējuma biedrībām un nodibinājumiem aspektus, dibināšanas tiesiskās nianses, statūtu grozījumu un valdes sastāva izmaiņu  reģistrēšanu. Semināru vadīja tiesību zinātņu doktore, lektore Kitija Bite.

   Semināra prezentācija (4.22 MB)
   

 • NVO pārstāvji apgūst gada pārskatu sagatavošanas prasmes

  8. februārī NVO namā nevalstisko organizāciju pārstāvji praktiskā seminārā apguva NVO gada pārskatu par 2016.gadu sagatavošanas prasmes. Apmācību laikā tika apskatītas tādas tēmas kā gada pārskata sastāvdaļas, ieņēmumu un izdevumu pārskats, to iesniegšanu Valsts ieņēmumu dienesta elektroniskajā deklarēšanās sistēmā.

  Semināra tēma izraisīja plašu NVO pārstāvju interesi, lai nodrošinātu iespēju to apmeklēt visiem interesentiem, tikai organizēta papildu nodarbība. Seminārus vadīja  nodokļu un grāmatvedības konsultantes Linda Miezīte un Sandra Laķe.

  Semināra prezentācija "Nevalstisko organizāciju (biedrību, nodibinājumu, arodbiedrību un reliģisko organizāciju) gada pārskatu sagatavošana par 2016.gadu" (5.89 MB)

  Semināra prezentācija "Nevalstisko organizāciju gada pārskata sagatavošana par 2013. gadu" (237.92 KB)
   

 • NVO pārstāvji apzina sadarbības iespējas ar Nodarbinātības valsts aģentūru

  1. februārī NVO namā nevalstisko organizāciju pārstāvji informatīvajā seminārā “Nodarbinātības valsts aģentūras un nevalstisko organizāciju sadarbība nodarbinātības veicināšanai” apzināja iesaistes iespējas.

  Nodarbinātības valsts aģentūras Rīgas reģionālās filiāles koordinējošās ekspertes Linda Apenīte un Sannija Tauriņa klātesošos informēja par aktīvajiem nodarbinātības pasākumiem un svarīgākajiem nosacījumiem. Semināra gaitā pieredzē dalījās nevalstisko organizāciju pārstāvji, kuri jau aktīvi iesaistās šo pasākumu īstenošanā.

   Semināra prezentācija (1.16 MB)
   

 • Seminārā iepazīst finansējuma piesaistes iespējas un dokumentu noformēšanu

  25. janvārī NVO namā nevalstisko organizāciju pārstāvji tika informēti par finansējuma piesaistes iespējām un aktualitātēm dokumentu noformēšanā. Pirmajā semināra daļā Baltijas – Amerikas Brīvības Fonda programmu vadītāja Latvijā Ilze Bembere iepazīstināja ar iespējām saņemt finansējumu speciālistu piesaistei no ASV. Otrajā daļā notika praktiskais seminārs „Dokumentu noformēšana NVO. Izmaiņas normatīvajos aktos” tiesību zinātņu doktores Kitijas Bites vadībā. 

  Semināra prezentācijas:

  Lietvedības pamati nevalstiskajā organizācijā (1.78 MB)

  Finanasējuma piesaiste sadarbībai ar ASV (854.80 KB)
   

 • NVO pārstāvji seminārā apgūst preses relīžu sagatavošanas prasmes 

  18. janvārī NVO namā vairāku nevalstisko organizāciju pārstāvji piedalījās praktiskajā seminārā „Preses relīze – vienkārši par sarežģīto!”, laipilnveidotu NVO pārstāvju zināšanas un prasmes preses relīžu sagatavošanā, attīstītu spēju izteikties vienkārši, skaidri un kodolīgi, sarežģīto skaidrojot vienkārši. Semināru vadīja Valsts kancelejas Komunikācijas departamenta vadītāja vietniece Ilze Pavlova.

   

 
 
Pēdējo reizi atjaunota 21.septembrī, 2018, 09:35
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
old.iksd.riga.lv

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit