Biežāk uzdotie jautājumi
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Tiek izsludināts finansēšanas konkurss Rīgas domes iestādēm brīvprātīgo darba programmu īstenošanai

Teksta izmērs: A A A

 
Sākums RD IKSD Sabiedrības integrācija Tiek izsludināts finansēšanas kon...

2015. gada 9. februāris

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments izsludina projektu konkursu Rīgas domes iestādēm brīvprātīgo darba programmu īstenošanai 2015. gadā. Projektu konkursā aicinātas piedalīties Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta (IKSD) un Rīgas domes Labklājības departamenta (LD) padotībā esošās iestādes brīvprātīgo darbu programmu projektu finansiāla atbalsta saņemšanai. 

Projekta konkursa mērķis ir sniegt finansiālu atbalstu brīvprātīgo darba programmu ieviešanai - mērķtiecīgi plānotām un ar brīvprātīgo darba palīdzību īstenotām aktivitātēm. Ar brīvprātīgo darba palīdzību veicināt iedzīvotāju aktīvu sabiedrisko līdzdalību un sociālo iekļaušanu, dodot iespēju Rīgas iedzīvotājiem iegūt jaunas prasmes un zināšanas, sociālos kontaktus, izpaust savus talantus, īstenot savas idejas, pavadīt lietderīgi brīvo laiku, veicot brīvprātīgo darbu Rīgas pilsētas pašvaldības iestādēs.

Projektu pieteicēji var būt IKSD un LD padotības iestādes, kuras, papildu savam pamatdarbam vēlas īstenot projektus brīvprātīgo darba programmu ieviešanai.

Finanšu līdzekļi tiek piešķirti projektu īstenošanai saskaņā ar pretendenta darbības jomu un mērķiem: nodarbību vadīšana/apmācība; aprūpes/asistenta programma; pasākumu organizēšana; pasākumu vadīšana; informācijas sagatavošana un sniegšana; konsultāciju sniegšana; citas aktivitātes.

Maksimālais finansējums vienam projektam ir 1500 EUR, minimālais finansējums nav noteikts. Pretendentam ir tiesības iesniegt vienu projekta pieteikumu no iestādes vai tās struktūrvienības.

Kopējā plānotā summa konkursam ir 14 000 EUR.

Projektu īstenošana jāplāno laika posmā no 2015. gada 30. marta līdz 2015. gada 30. decembrim.

Projektu pieteikumu iesniegšanas termiņš –2015. gada 3. marts plkst. 16.00

Projekta pieteikums jāiesniedz gan papīra formātā, gan elektroniski. 

Projekta pieteikums papīra formātā jāiesniedz Rīgas domes, Izglītības, kultūras un sporta departamentā, K.Valdemāra ielā 5, pie klientu apkalpošanas speciālista. Projekta pieteikums jāsagatavo saskaņā ar konkursa nolikumu, projekta pieteikumu cauršujot un apliecinot. 

Projekta pieteikuma elektronisko versiju jānosūta uz e-pasta adresi: ilze.grintale@riga.lv ar norādi „Pieteikums konkursam” līdz projektu pieteikumu iesniegšanas termiņam.

Lai palīdzētu pretendentiem sagatavot projekta pieteikumus, tiek rīkots informatīvs seminārs. Seminārs notiks 18.02.2015. plkst. 14.00 Rīgas domē, Rātslaukumā 1, 508. telpā.

Lūdzam līdz 16.02.2015. pieteikt pārstāvjus, rakstot uz e-pastu ilze.grintale@riga.lv, norādot iestādi, personas vārdu, uzvārdu, amatu, tālruni, e-pastu.

 Projektu konkursa nolikums (112.50 KB) 

 1. pielikums (97.50 KB) 

 2. pielikums (36.00 KB)

 3. pielikums (55.00 KB) 

  4. pielikums (30.00 KB) 

  •  Pirms projekta pieteikuma iesniegšanas, lūdzam, obligāti iepazīties ar projektu konkursa nolikumu. 

Papildinformācijai lūdzam sazināties ar IKSD Projektu un sabiedrības integrācijas nodaļas projektu vadītāju Ilzi Grīntāli pa tālruni 67181657 vai e-pastu: ilze.grintale@riga.lv

 
 

Komentāru pievienošana

Vārds

E-pasts

Komentārs

Ievadiet attēlā redzamo kombināciju

 
Pēdējo reizi atjaunota 21.septembrī, 2018, 09:35
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
old.iksd.riga.lv

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit