Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Atceres koncerts Lacrimosa Sv. Pētera baznīcā (5)

Teksta izmērs: A A A

 
Sākums Kultūra Jaunumi Atceres koncerts Lacrimosa Sv. Pē...

2015. gada 1. jūnijs

14. jūnijā, komunistiskā genocīda upuru piemiņas dienā, plkst. 17.00 Rīgas Sv. Pētera baznīcā skanēs trīs kompozīcijas  ar nosaukumu „Lacrimosa”, kā arī latviešu autoru - Emīla Dārziņa, Lūcijas Garūtas, Ilonas Breģes, Bruno Skultes un Viļņa Šmīdberga skaņdarbi. Koncertā piedalās Rīgas kamerkoris „Ave Sol”, Profesionālais pūtēju orķestris „Rīga”, diriģents Valdis Butāns un solisti Anta Jankovska (soprāns) un Mārtiņš Zvīgulis (tenors).

Latviešu tauta 1941. gada 14. jūniju atceras kā dienu, kad daudzām ģimenēm aizsākās asaru pilns laiks, atšķirtība, bads, pazemojumi, ciešanas, slimības un aiziešana no šīs pasaules. Koncertā, godinot komunistiskā genocīda upuru piemiņu, skanēs trīs, dažādos laika periodos radītas kompozīcijas ar nosaukumu „Lacrimosa”. Komponisti - Volfgangs Amadejs Mocarts, Friģešs Hidašs un Ilona Breģe katrs raduši atšķirīgu pieeju un skanējumu.  

Koncerta programmā, līdzās Johanesa Brāmsa, Jana van der Rosta un Pjetro Maskaņji skaņdarbiem, gaišu cerību dāvās latviešu komponistu mūzika. Emocionālā lūgšana „Mūsu tēvs debesīs” no Lūcijas Garūtas kantātes „Dievs, tava zeme deg” skanēs Rīgas kamerkora „Ave Sol” sniegumā, bet solists Mārtiņš Zvīgulis dziedās latviešu komponista Bruno Skultes dziesmu „Sapņu zeme”, kurā trimdas dzejnieces Klāras Zāles dzeja atklāj ilgas pēc sapņu zemes, paradīzes - Latvijas. Orķestra „Rīga” interpretācijā būs dzirdams Emīla Dārziņa 1904. gadā sacerētais „Melanholiskais valsis” un Viļņa Šmīdberga 1976. gadā radītā kompozīcija „Sēru mūzika”, ko komponists veltījis tēva piemiņai.

Diriģents Valdis Butāns ir ieguvis maģistra grādu simfoniskā orķestra diriģēšanā  J. Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā. Studējis Vīnes Mūzikas un izpildītājmākslas universitātē (prof. U. Lajovičs), piedalījies diriģēšanas meistarklasēs pie L. Kēlera, P. Burina, J. Simonova, Ž. Nēģa. Bijis diriģenta Karela Marka Šišona asistents Rīgā un 2012./2013. gada sezonā Zārbrikenes Kaizerslauternes SWR Vācu radio filharmoniskajā orķestrī.        

Soliste Anta Jankovska izglītojusies Parmas Konservatorijā un profesionālas dziedātājas karjeru turpina Itālijā. Šovasar uzņemta Pučīni operas festivāla akadēmijā, kur jaunajiem solistiem tiek dota iespēja sagatavot repertuāru ikgadējam vasaras notikumam - Pučīni operas festivālam Itālijas pilsētā Torre del Lago, kas norisināsies no 24. jūlijam līdz 30. augustam. Tā ietvaros tiks iestudētas trīs operas - „Toska”, „Madame Butterfly” un „Turandota”. Katru gadu festivālu apmeklē ap 40000 klausītāju.

Mārtiņš Zvīgulis absolvējis J. Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas kordiriģēšanas katedru. Līdzās solista un kamerkora „Ave Sol” dziedātāja gaitām, M. Zvīguļa ikdienas darbs saistās ar uzņēmējdarbības un mārketinga nozari.

 Afiša (406.71 KB)

Ar Rīgas domes atbalstu ieeja koncertā „Lacrimosa”, kas notiks 14. jūnija plkst. 17.00 Rīgas Sv. Pētera baznīcā, ir bez maksas.

Valdis_Butans.jpg Diriģents Valdis Butāns

Informāciju sagatavoja: Linda Ausēja, PPO „Rīga” mārketinga speciāliste

 
 

Komentāru pievienošana

Vārds

E-pasts

Komentārs

Ievadiet attēlā redzamo kombināciju

Mr.Amar Jeet, amarjeetloaninvestmentworldwil d@yahoo.com 01/12/2016 22:44
 

Vai jums ir nepieciešams finansiālu palīdzību? Mēs dodam no aizdevuma 2% ar procentu likmi, ja Jums ir interese sazinieties ar mums pa e-pastu: (amarjeetloaninvestmentworldwi ld@yahoo.com) sīkāku informāciju.

* Commercial Kredīti.
* Personal Aizdevumi.
* Business Aizdevumi.
* Investīcijas Kredīti.
* Attīstība Kredīti.
* Iegāde Kredīti.
* Būvniecība aizdevumi.
* Business Aizdevumi un daudz ko citu:

mēs piedāvājam visu veidu aizdevumu labu pakalpojumu veidu, sazinieties ar mums pa e-pastu: (amarjeetloaninvestmentworldwi l@gmail.com)
Ar laba vēlējumiem

Mr.Amar Jeet


Vai jums ir nepieciešams steidzami aizdevumu 2% procentu likmi, ja jā, sazinieties ar mums (amarjeetloaninvestmentworldwi ld@yahoo.com) sīkāku informāciju.

Senecaut Peter, authentichomefynance@gmail.com 25/05/2017 20:05
 

Es esmu Senecaut Pēteris, es esmu finanšu virsnieks, es dot aizdevumus, lai indivīds un sabiedrība, biznesa un personiskām vajadzībām, sazinieties ar mani, ja jums ir nepieciešama jebkāda veida aizdevumu. Es padarīt aizdevumus plašai sabiedrībai pie 2% procentu likmi. Sazinieties ar mani authentichomefinance@gmail.com

Isabella Logan, cliffordhackerspays@gmail.com 26/03/2018 16:41
 

I am very excited today and do not know where to start my testimony from. I was a poor woman with 3 kids, i found it difficult to pay my bills and feed my kids. My husband left me and the kids for another woman and ever since then we were living in pain and hunger but just few days ago i came across a testimony of a man who got a blank ATM card from Clifford Jackson so i immediately contacted them for the same type of ATM card and i am very happy to announce to the world that i am living a fulfilled life. This Blank ATM card can withdraw up to 10,000 dollars and more daily without you having any account with any Bank. I have been able to buy a house and living big with this blank ATM card. Are you poor and need help then contact Clifford Jackson via email: ( cliffordhackerspays@gmail.com )

Isabella Logan, cliffordhackerspays@gmail.com 26/03/2018 16:42
 

I am very excited today and do not know where to start my testimony from. I was a poor woman with 3 kids, i found it difficult to pay my bills and feed my kids. My husband left me and the kids for another woman and ever since then we were living in pain and hunger but just few days ago i came across a testimony of a man who got a blank ATM card from Clifford Jackson so i immediately contacted them for the same type of ATM card and i am very happy to announce to the world that i am living a fulfilled life. This Blank ATM card can withdraw up to 10,000 dollars and more daily without you having any account with any Bank. I have been able to buy a house and living big with this blank ATM card. Are you poor and need help then contact Clifford Jackson via email: ( cliffordhackerspays@gmail.com )

Amoussou Andre, amoussouandre181@outlook.com 02/03/2019 19:16
 

dārgais Kungs

Lūdzu, neaizmirstiet, kā es saņēmu jūsu kontaktpersonu. Ir skaidrs, ka šis priekšlikums jums būs pārsteigums. Tas ir tāpēc, ka mēs neesam tikušies pirms, bet es esmu iedvesmojis, lai nosūtītu jums šo e-pastu, izmantojot milzīgo līdzekļu pārskaitīšanas iespēju, kas mums būs abpusēji izdevīga.

Vispirms ļaujiet man sākt ar sevi pareizi iepazīstinot. Es esmu Amoussou Andre, kredīta virsnieks TRUST
FINANŠU UZŅĒMUMS šeit cotonou.Es uzskatu, ka jums nebūs nodevis mani beidzot ar uzticību es plānoju, ko jūs tagad.

PRIEKŠLIKUMS

Ārzemnieks, lībiešu, vēlu Engr.MAHMUD ALI IBRAHIM (snr) Dzelzs tērauda kompānijas priekšsēdētājs ar federālo valdību šeit Beninā līdz viņa nāvei pirms dažiem gadiem Auto Crash un viņš deponēja kopā ar kādu naudu, kuras vērtība bija 14 000 000 ASV dolāru ( Četrpadsmit miljoni ASV dolāru)
Uzņēmums tagad sagaida tuvāko radinieku kā šīs naudas saņēmēju un TRUST FINANCIAL COMPANY veic vērtīgus centienus, lai sazinātos ar kādu no MAHMUD ALI ģimenes vai radiniekiem, bet bez rezultātiem.

Tas ir tāpēc, ka tiek uzskatīts, ka nav iespējams atrast nevienu no Late Engr MAHMUD ALI IBRAHIM (snr) tuvākajiem radiniekiem (viņam nebija mums pazīstama sieva vai bērni).
mūsu priekšsēdētāja un valdes locekļu ietekme ir veikusi pasākumus, lai fonds tiktu pasludināts par “nepieprasītu” un vēlāk izmantots munīcijas importēšanai mūsu valstī.

Tomēr, lai novērstu šo negatīvo attīstību, daži no maniem uzticamiem kolēģiem un es tagad cenšas jūsu atļauju, lai jūs stāvētu kā tuvākie radinieki vēlu Engr MAHMUD ALI IBRAHIM (snr), lai fonds US $ 14,000,000 tiktu atbrīvots un nodots jūsu kontā kā saņēmējs.

Visi dokumenti un pierādījumi, kas ļauj iegūt šo fondu, ir rūpīgi izstrādāti. Mēs esam nodrošinājuši no testamenta mandamus kārtas, lai atrastu kādu no mirušajiem saņēmējiem, un vēl vairāk, mēs garantējam, ka šis bizness ir 100% bez riska. Jūsu daļa paliek, kamēr pārējie būs paši un mani kolēģi investīciju nolūkos jebkurā vietā saskaņā ar vienošanos starp mums un jūsu labo sevi.
Tātad, tiklīdz mēs saņemsim apstiprinājumu par to, ka mēs esam saņēmuši šo mūsu savstarpējo uzņēmējdarbības priekšlikumu, mēs nodrošināsim jums nepieciešamo izmaksu attiecību, lai abām pusēm būtu piemērota. Ja šis priekšlikums ir
pieņemams, sazinieties ar mani, izmantojot savu privāto e-pastu: amoussouandre181@outlook.com

Cerot uz jūsu steidzamo atbildi.
Ar laba vēlējumiem,
Amoussou Andre

 
Pēdējo reizi atjaunota 21.septembrī, 2018, 09:35
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
old.iksd.riga.lv

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit