Biežāk uzdotie jautājumi
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Projekta „Integrācijas ABC - 2” noslēgums

Teksta izmērs: A A A

 
Sākums RD IKSD NVO nams Projekta „Integrācijas ABC - 2” n...

2015. gada 25. jūnijs

Otrdien, 30. jūnijā plkst. 17.30 NVO namā (Rīgā, Laimdotas ielā 42) notiks projekta „Integrācijas ABC -2” noslēguma pasākums. Biedrība „Sadarbības platforma” pusgada garumā īstenoja projektu “Integrācijas ABC - 2” (Nr.IF/2013/1.a./11) sadarbībā ar partneriem - radošo apvienību jauniešiem „TREPES” , biedrību „Erfolg”, biedrību „Goraļ”, Latvijas baltkrievu savienību un citām nevalstiskajām organizācijām.

Projekta galvenais mērķis bija tuvināt un iesaistīt latviskajā un Latvijas kultūrtelpā tos citu valstu pilsoņus, kuriem Latvija kļuvusi par mājvietu. Projekta gaitā trešo valstu valstspiederīgie un nepilsoņi tika aicināti apmeklēt apmācības, nodarbības un pasākumus, lai apgūtu latviešu valodu, Latvijas kultūru un vēsturi un kopīgi veidotu draudzīgu saimi tajā.

Projekta gaitā tika organizētas plašas un daudzveidīgas aktivitātes: latviešu valodas un integrācijas procesu apmācības,  Latviešu sarunvalodas un starpkultūru integrācijas kluba nodarbības Rīgā un Daugavpilī, radošās darbnīcas bērniem un jauniešiem, brīvprātīgo atbalsta tīkla izveide, mācību palīglīdzekļu izdošana, jurista un sociālā darbinieka konsultācijas, starpkultūru dialogu veicinoši, izglītojoši raidījumi, starpkultūru informatīvās  dienas Daugavpilī, Jelgavā, Valmierā, Liepājā, Rīgā, kultūras pasākumi Vērmanes dārzā un radošā  ģimenes nometne „Roku rokā”.

Noslēguma pasākumā notiks atskats uz projekta laikā paveikto, rezultātiem un norisēm. Projekta vadība pateiksies dalībniekiem, brīvprātīgajiem un visiem atbalstītājiem. Notiks projekta gaitā divu tapušo grāmatu svinīga atvēršana. Plašāka publika varēs iepazīties ar vēsturnieka un pedagoga Roberta Ķipura grāmatu „Latvijas vēstures skices” un dažādu tautu pasakām grāmatā ”Ceļojums pasakās”. Noslēgumā – svētku cienasts, pie kura dalīsimies iespaidos un iecerēs par jauniem darbiem!

Laipni aicināti visi projekta dalībnieki, sadarbības partneri un interesenti!

Šī publikācija ir veidota ar Eiropas Trešo valstu valstspiederīgo integrācijas fonda atbalstu. Par publikācijas saturu  аtbild  biedrība „Sadarbības platforma”.  75% no projekta finansē Eiropas Trešo valstu valstspiederīgo integrācijas fonds, nacionālais līdzfinansējums – 25%.

Sadarbibasplatformas projekts.jpg

 

Plašāka informācija: Biedrības „Sadarbības platforma” valdes priekšsēdētāja Lauma Celma

Tālr. 29822258

E-pasts: celma.lauma@gmail.com

 
 
 
Pēdējo reizi atjaunota 21.septembrī, 2018, 09:35
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
old.iksd.riga.lv

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit