Biežāk uzdotie jautājumi
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Izsludināta pieteikumu iesniegšana finansiālam atbalstam Rīgas domes iestādēm sabiedrības integrācijas projektu īstenošanai 2016.gadā

Teksta izmērs: A A A

 
Sākums RD IKSD Sabiedrības integrācija Izsludināta pieteikumu iesniegšan...

2016. gada 19. janvāris

2016. gada 19. janvārī tiek izsludināts sabiedrības integrācijas projektu konkurss Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta (turpmāk – IKSD) un Rīgas domes Labklājības departamenta padotībā esošo iestāžu sabiedrības integrācijas projektu finansiāla atbalsta saņemšanai.

Konkursa mērķis ir veicināt sabiedrības integrāciju Rīgas pilsētā un sekmēt saliedētassabiedrības veidošanos, kurā ir augsts sabiedrības locekļu līdzdalības un sadarbības līmenis un tiek respektētas demokrātiskas nacionālas valsts vērtības.

Projekta pieteicēji var būt IKSD un Labklājības departamenta padotības iestādes, kuras, papildus savam pamatdarbam, vēlas īstenot projektus sabiedrības integrācijas veicināšanai.

Finansējums tiks piešķirti aktivitāšu īstenošanai šādās tematiskajās jomās:

· pilsoniskās līdzdalības un savstarpējās sadarbības attīstība;

· sociālās integrācijas veicināšana;

·iecietības veicināšana un jebkādas diskriminācijas novēršana.

Viena projekta maksimālais finansējums ir 1500 EUR (viens tūkstotis pieci simti euro), minimālais finansējums nav noteikts. Pretendentam ir tiesības iesniegt ne vairāk kā vienu projekta pieteikumu no iestādes vai struktūrvienības.

Kopējā summa, ko plānots piešķirta konkursa ietvaros ir 20 000 EUR.

Projektu īstenošana jāplāno laikā no 2016.gada 16.marta līdz 30.novembrim.

  •  Projektu pieteikumu iesniegšanas termiņš – 2016. gada 11. februāris plkst. 16.00.

Projekta pieteikums jāiesniedz gan papīra formātā, gan elektroniski.

Projekta pieteikumu papīra formātā jāiesniedz slēgtā aploksnē Rīgas domes, Izglītības, kultūras un sporta departamentā, K.Valdemāra ielā 5, pie klientu apkalpošanas speciālista. Projekta pieteikumu jāsagatavo saskaņā ar konkursa nolikumu, projekta pieteikumu cauršujot un apliecinot.

Projekta pieteikuma elektronisko versiju Word un Excell formātā jānosūta uz e-pasta adresi: irina.vasiljeva@riga.lv ar norādi "Projektu konkursam" līdz norādītajam termiņam.

Projektu konkursa nolikums un veidlapa atrodama mājas lapā www.iksd.riga.lv. Pirms projekta pieteikuma iesniegšanas, lūdzam, obligāti iepazīties ar projektu konkursa nolikumu.

Saistošie dokumenti:

 Kārtība finansiāla atbalsta piešķiršanai sabiedrības integrācijas projektu īstenošanai (116.00 KB)

 1.pielikums Projekta pieteikuma veidlapa (74.50 KB) 

 2.pielikums Projekta budžeta tāme (31.00 KB) 

 3.pielikums Projekta saturiskās atskaites veidlapa (51.00 KB) 

 4.pielikums Finanšu atskaites veidlapa (31.00 KB)

Papildinformācija par projektu konkursu pieejama pie IKSD Projektu un sabiedrības integrācijas nodaļas Sabiedrības integrācijas projektu vadītājas Irinas Vasiļjevas pa tālruni 67181297 vai e-pastu: irina.vasiljeva@riga.lv

Lai palīdzētu IKSD un Labklājības departamenta padotības iestādēm sagatavot projekta pieteikumu, tiks rīkots informatīvs seminārs. Seminārs notiks 27.01.2016., plkst. 15.00-17.00, Rīgas Domē, Rātslaukumā 1, 508.kab. Semināram var pieteikties rakstot uz e-pastu irina.vasiljeva@riga.lv līdz 25.01.2016. Tiem, kas savlaicīgi būs pieteikušies uz semināru (norādot dalībnieka vardu, uzvārdu, amatu, tālruņa numuru un e-pastu), tiks nosūtīti semināra materiāli.

 Semināra prezentācija (542.00 KB)

 Projekta pieteikuma aizpildīšanas paraugs (232.91 KB)

 Projekta budžeta aizpildīšanas paraugs (155.47 KB)

 Projekta budžeta paskaidrojums (161.76 KB)

 
 
 
Pēdējo reizi atjaunota 21.septembrī, 2018, 09:35
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
old.iksd.riga.lv

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit