Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Bērnu nometņu reģistrēšana

Teksta izmērs: A A A

 
Sākums Izglītība Jaunatnes lietas Nometnes Bērnu nometņu reģistrēšana

2016. gada 7. marts

Visiem bērnu nometņu vadītājiem kārtība jau ir zināma, jo nav jauna,  bet ik pa laikam šo informāciju ir vērts atsvaidzināt. Vēlamies atgādināt, ka  visas  bērnu nometnes ir jāreģistrē mājas lapā www.nometnes.gov.lv .

Lai to izdarītu ir nepieciešama parole! Ja Jums tādas nav,  vai ir aizmirsusies, to varat atjaunot www.nometnes.gov.lv, sadaļā "aizmirsu paroli".

Atcerieties, kad esat piereģistrējuši  nometni, izsūtiet saskaņojumus saistītām iestādēm, kā arī, saņemot atzinumus, pievienojiet tos Jūsu nometnes reģistrācijas lapā. Ja pie jūsu nometnes saskaņojumu sadaļas būs "zaļā atzīme"-  gan bērnu vecāki, gan citi interesenti varēs pārliecināties, ka šeit reģistrētās nometnes ir drošas un saskaņotas saistītajās iestādēs (Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā, Veselības inspekcijā, Pārtikas un veselības dienestā, kā arī pašvaldībā).

Ja nepieciešams mainīt nometnes organizētāju - juridisko personu, to var izdarīt Jūsu sadaļā "Mani dati".  Lai šogad radošas un piedzīvojumiem bagātas nometnes!

   Vasaras nometņu reģistrēšanas kārtība

Lai piereģistrētu nometni Valsts izglītības satura centra (turpmāk- VISC)  mājas lapā www.nometnes.gov.lv, atbilstoši 2009.gada 1.septembra MK noteikumu Nr.981  „Bērnu nometņu organizēšanas un darbības kārtība”  8.10.punktam „nometnes organizētājs iesniedz Valsts izglītības satura centram informāciju par nometni iekļaušanai vienotā informācijas sistēmā”  nepieciešams veikt sekojošas darbības:

1) Lai piereģistrētu nometni mājas lapā nometņu vadītājam ir nepieciešams lietotājvārds un parole.  Lai to iegūtu- ir jānosūta pieprasījums uz VISC  e-pastu: nometnes@visc.gov.lv , kurā ir norādītas sekojošas ziņas: nometnes vadītāja vārds, uzvārds, spēkā esošas nometņu vadītāja apliecības Nr., e-pasts, telefons.

Jāņem vērā, ka lietotājvārds un parole tiks piešķirta tikai tad, ja nometņu vadītājam būs derīga nometņu vadītāja apliecība. Par to var pārliecināties mājas lapas sadaļā „nometņu vadītāji”. Ja nometņu vadītāju sarakstā savu uzvārdu neatrodat un Jums uz rokas ir spēkā esoša nometņu vadītāja apliecība, nepieciešams to ieskenēt un atsūtīt uz e-pastu: nometnes@visc.gov.lv  labojumu veikšanai.

2) Pirms nometnes reģistrēšanas nometņu vadītājam ir jāpapildina dati par sevi - ir jāievada nometņu vadītāja kontakttālrunis un nometnes organizētāja juridiskās personas informācija. To var izdarīt, pieslēdzoties lapai www.nometnes.gov.lv  ar savu lietotājvārdu un paroli un atverot sadaļu "Nometņu vadītāji –„ Mani dati".

3) Nometnes reģistrēšana ir iespējama lapas www.nometnes.gov.lv  sadaļā "Nometnes", izvēloties "Reģistrēt nometni". Lai reģistrētu nometni, ir nepieciešams ievadīt datus - sākot ar nometnes nosaukumu un norises datumiem, līdz pat nometnes veidam un aprakstam. Kad tas ir izdarīts, nometne tiek pievienota un to ir iespējams aplūkot ikvienam lapas www.nometnes.gov.lv  apmeklētājam.

4) Iesniegumu nosūtīšana iestādēm notiek no nometnes detaļu apskates sadaļas. Kad nometņu vadītājs ir pieslēdzies lapai www.nometnes.gov.lv   ar savu lietotājvārdu un paroli, pretī katrai saistītai  iestādei parādās saite "Iesniegt pieteikumu". To izvēloties var tikt pieprasīta informācijas papildināšana- lūgums aizpildīt visus pieprasītos laukus, atbilstošajai iestādei tiek nosūtīta informācija par nometni, nometnes vadītāju un nometnes organizētāja juridisko personu. Iestāde izskata iesniegumu, veic norādītā objekta pārbaudes un sniedz atzinumu atbilstoši savai kompetencei, atsūtot to elektroniski uz iesniegumā norādīto e-pasta adresi.

  • Informējam, tajā brīdi, kad būsiet nosūtījuši iesniegumus Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestam un Veselības inspekcijai, datus  nometnes reģistrācijas lapā vairs labot nebūs iespējams.

    (!) Lūdzam nesūtīt iesniegumus dubulti - gan no mājas lapas www.nometnes.gov.lv , gan papīra formā - iestādei ir jāatbild uz katru iesniegumu un šādā gadījumā iestādes darbiniekiem ir jāveic šis darbs atkārtoti. Saistītās iestādes ir informētas par šo elektronisko iesniegumu iesniegšanas kārtību un sniegs atzinumus atsūtot tos Jums elektroniski.

    Jāpiezīmē, ka nometni nedrīkst organizēt, ja ir kaut viens negatīvs atzinums no saistītām iestādēm –Valsts ugunsdrošības un glābšanas dienesta (turpmāk- VUGD), Veselības inspekcijas (turpmāk- VI)  (MK noteikumu Nr. 981 8.5.punkts un 8.6.punkts). Ja VUGD ir sniedzis negatīvu atzinumu, nometņu reģistrā šī informācija tiks ievadīta nesaskaņojot to ar nometnes vadītāju.

5) Tad, kad elektroniski ir saņemti atzinumi no VUGD un VI, Jums nepieciešams atzinumus pievienot savas nometnes reģistrācijas lapā.

6) Pārtikas un veterinārajam dienestam (turpmāk-PVD) elektroniski ir  nepieciešams nosūtīt informāciju par ēdināšanas pakalpojuma sniedzēju nometnes laikā: jānorāda ēdināšanas uzņēmuma nosaukums, pakalpojuma sniegšanas adrese un  ēdināšanas pakalpojuma sniedzēja reģistrācijas Nr. PVD(ēdināšanas pakalpojuma sniedzējam obligāti ir jābūt reģistrētam PVD). Informācija PVD aiziet automātiski un speciāls atzinums Jums nav nepieciešams.

7) Tad, kad Jūsu nometnes reģistrācijas lapā ir ievadīti saistīto iestāžu atzinumu Nr. (VUGD un VI), nosūtīta informācija arī PVD, tad nepieciešams nosūtīt informāciju arī pašvaldībai, kuras teritorijā notiks nometne. Informācija aiziet automātiski un Jums speciāls atzinums nav nepieciešams. Ja pašvaldība vēlēsiet saņemt papildus informāciju tad sazināsies ar Jums personīgi.

Ja rodas papildus jautājumi: kontaktinformācija- Inta Kraskeviča, e-pasts: nometnes@visc.gov.lv , tālrunis: 67350813.

Raksts publicēts no interneta vietnes - http://nometnes.gov.lv/lapa

 
 

Komentāru pievienošana

Vārds

E-pasts

Komentārs

Ievadiet attēlā redzamo kombināciju

 
Pēdējo reizi atjaunota 21.septembrī, 2018, 09:35
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
old.iksd.riga.lv

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit