Biežāk uzdotie jautājumi
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Izsludina projektu konkursu apkaimju forumu organizēšanai Rīgā 2016. gadā

Teksta izmērs: A A A

 
Sākums RD IKSD Sabiedrības integrācija Izsludina projektu konkursu apkai...

2016. gada 22. marts

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments izsludina Sabiedrības integrācijas programmas projektu konkursu „Apkaimju forumi” – Rīgas pilsētas iedzīvotāju forumu organizēšanai pilsētas apkaimēs.  

Konkursa mērķis ir nodrošināt iedzīvotāju forumu norisi Rīgas apkaimēs, lai veicinātu sabiedrības līdzdalību Rīgas pilsētas pašvaldības nozaru politikas veidošanas un lēmumu pieņemšanas procesā, izzinātu iedzīvotāju problēmas un meklētu risinājumus, kā arī sekmētu iedzīvotāju un pašvaldības sadarbību.

Piedalīties Konkursā un pretendēt uz finansējuma saņemšanu var jebkura Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrā reģistrēta juridiska persona – biedrība, nodibinājums, komersants, u.c., kā arī valsts vai pašvaldības iestāde, kas savu darbību veic Rīgas pilsētā un vēlas uzlabot Rīgas pilsētas administratīvajā teritorijā dzīvojošo iedzīvotāju dzīves kvalitāti.

Finansiālais atbalsts viena apkaimju foruma organizēšanai nepārsniedz EUR 1000,00. Projektiem, kuros paredzēta vairāku forumu organizēšana, finansiāls atbalsts kopā nepārsniedz EUR 3000,00. Konkursam kopējais pieejamais finansējums  ir 15 000 EUR.

Projektu pieteikumu vērtēšana notiks saskaņā ar Konkursa nolikumā noteiktajiem projektu pieteikumu vērtēšanas kritērijiem.

Projektu īstenošana ir jāplāno laika posmā no 05.05.2016. līdz 31.10.2016.

Projektu pieteikumu iesniegšanas termiņš ir 2016. gada 15. aprīlis plkst. 15.00.

Projekta pieteikums jāiesniedz papīra formātā un elektroniskā veidā. Ja pieteikums tiek sūtīts pa pastu, pārliecinieties, ka pieteikums tiks saņemts līdz norādītajam termiņam. Pirms projekta pieteikuma iesniegšanas, lūdzam, obligāti iepazīties ar projektu konkursa nolikumu un tā pielikumiem. 

Dokumenti papīra formā (1 oriģināls) jāiesniedz aploksnē Rīgas domes, Izglītības, kultūras un sporta departamentā, K.Valdemāra ielā 5, pie klientu apkalpošanas speciālista, kā arī obligāti līdz konkursa termiņa beigām jānosūta elektroniskā formā uz e-pastu ilze.meilande@riga.lv ar norādi "Pieteikums konkursam". Projekta pieteikumu jāsagatavo saskaņā ar konkursa nolikuma sadaļu „III. Projektu pieteikumu iesniegšana”.

  •  Konkursa nolikums un saistošie dokumenti:

Sabiedrības integrācijas programmas projektu konkursa „Apkaimju forumi” nolikums (107.50 KB) 

1. pielikums - Projekta pieteikuma veidlapa (95.00 KB) 

2. pielikums - Projekta budžets (35.50 KB)  

3. pielikums - Apliecinājums (34.50 KB) 

4. pielikums - Saturiskā atskaite (61.00 KB) 

5. pielikums - Finanšu atskaite (37.00 KB) 

6. pielikums - Līgums par projekta īstenošanu (82.50 KB) 

Papildinformācija pieejama pie Projektu un sabiedrības integrācijas nodaļas projektu vadītājas Ilzes Meilandes pa tālruni 67181657 vai e-pastu: ilze.meilande@riga.lv

Foto: Didzis Grodzs

 
 

Komentāru pievienošana

Vārds

E-pasts

Komentārs

Ievadiet attēlā redzamo kombināciju

 
Pēdējo reizi atjaunota 21.septembrī, 2018, 09:35
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
old.iksd.riga.lv

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit