Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Izsludina konkursu finansiāla atbalsta piešķiršanai skolēnu starptautisko sadarbības pasākumu organizēšanai 2017. gadā

Teksta izmērs: A A A

 
Sākums Izglītība Pedagogiem Izsludina konkursu finansiāla atb...

2016. gada 19. decembris

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments aicina iesniegt pieteikumus tās  Rīgas pašvaldības izglītības iestādes, kas plāno organizēt skolēnu  starptautiskos pasākumus laika posmā no 2017. gada 10. februāra līdz 2017. gada 31. decembrim, un tām ir nepieciešams papildu finansējums. 

2017. gadā organizētajiem skolēnu starptautiskās sadarbības pasākumiem, saskaņā ar 26.09.2013. Departamenta iekšējiem noteikumiem Nr.21-nts „Kārtība finansiāla atbalsta piešķiršanai starptautiskās sadarbības pasākumiem”, papildu noteikumos minētajiem tiek izvirzīti šādi kritēriji:

Prioritātes

-         ilglaicīgi starptautiskās sadarbības projekti (izņemot Eiropas Savienības fondu finansētos),

-         mācību un zinātniski pētnieciskais darbs,

-         skolēnu apmaiņas programmas,

-         zināšanu papildināšana, piedaloties starptautiskās konferencēs un semināros par izglītībā aktuālajām tēmām,

-         starptautiskie pasākumi ar plašu amatieru kolektīvu un auditorijas dalību,

-         orķestru un koru dalība starptautiskos pasākumos un projektos (izņemot Eiropas Savienības fondu finansētos),

-         piedalīšanās starptautiskos konkursos, festivālos (ar novērtējumu), sacensībās un čempionātos.

Pieteikumu skaits no vienas iestādes

-         skolām, pirmsskolām un sporta izglītības iestādēm - līdz diviem pieteikumiem no vienas iestādes,

-         interešu izglītības iestādēm, kultūras iestādēm, mākslas un mūzikas skolām – līdz pieciem pieteikumiem no vienas iestādes.

Uzņemot viesu delegācijas, pieteikumā detalizēti jāatspoguļo plānoto izmaksu pozīcijas (ēdināšana vai pārtikas preču iegāde, transporta izmaksas, norādot e-talonu iegādi un citu transporta pakalpojumu izmaksas, kultūras pasākumu apmeklējumu izmaksas, suvenīru un citas izmaksas).

 Iekšējie noteikumi "Kārtība finansiāla atbalsta piešķiršanai starptautiskās sadarbības pasākumiem" (115.50 KB)

 Pieteikuma veidlapa (70.00 KB)

 Kopsavilkuma tabulas paraugs (28.00 KB)

Aizpildīts un iestādes direktora apstiprināts pieteikums starptautiskā pasākuma organizēšanai un starptautisko pasākumu kopsavilkums papīra formātā jāiesniedz un jāreģistrē līdz 2017. gada 12. janvārim, plkst. 15.00 RD Izglītības, kultūras un sporta departamenta Klientu apkalpošanas centrā  Kr. Valdemāra ielā 5, Rīgā.

Vienlaikus pieteikuma elektroniskā versija jānosūta uz e-pastu inese.juhnevica@riga.lv ar norādi: Rīgas skolēnu līdzdalība starptautiskajos pasākumos. 

Visi iesniegtie pieteikumi tiks izskatīti, atbilstoši noteiktajām prioritātēm, finansējuma piešķiršanas kārtībai un finansējuma pieejamībai. Pieņemtais lēmums tiks nosūtīts elektroniski uz iestādes e-pastu līdz 2017. gada 9. februārim 

Ar prasībām pieteikumu noformēšanai un aizpildāmajām veidlapām var iepazīties 26.09.2013. Departamenta iekšējos noteikumos Nr.21-nts „Kārtība finansiāla atbalsta piešķiršanai starptautiskās sadarbības pasākumiem” un pielikumos. 

Tālrunis uzziņām: 67026881 Inese Juhņēviča.

Attēlā: Rīgas 22. vidusskolas dalība starptautiskā debašu čempionātā „Minsk - 2016 Open”

 

 
 

Komentāru pievienošana

Vārds

E-pasts

Komentārs

Ievadiet attēlā redzamo kombināciju

 
Pēdējo reizi atjaunota 21.septembrī, 2018, 09:35
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
old.iksd.riga.lv

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit