Biežāk uzdotie jautājumi
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Projektu konkurss „Latviešu valodas zināšanu pilnveidošana profesionālo pienākumu veikšanai” 2017. gadam

Teksta izmērs: A A A

 
Sākums RD IKSD Sabiedrības integrācija Projektu konkurss „Latviešu valod...

2017. gada 3. janvāris

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments izsludina projektu konkursu „Latviešu valodas zināšanu pilnveidošana profesionālo pienākumu veikšanai”. Konkursa mērķis ir finansiāli atbalstīt projektus, kas nodrošina latviešu valodas kursu organizēšanu pirmsskolu izglītības iestāžu darbiniekiem

profesionālo pienākumu veikšanai Rīgas pilsētā, nodrošinot iespēju īstenot mācību programmu valsts valodā vai  pārēju uz mācību procesu bilingvāli.

Projektu konkursa ietvaros tiek organizēts latviešu valodas mācības atbilstoši 2009.gada 7.jūlija Ministru kabineta noteikumos Nr. 733 „Noteikumi par valsts valodas zināšanu apjomu un valsts valodas prasmes pārbaudes kārtību profesionālo un amata pienākumu veikšanai, pastāvīgās uzturēšanās atļaujas saņemšanai un Eiropas Savienības pastāvīgā iedzīvotāja statusa iegūšanai un valsts nodevu par valsts valodas prasmes pārbaudi” noteiktiem līmeņiem un pakāpēm: C1 un C2, veicinot kursantu valsts valodas prasmju pilnveidošanu kvalitatīvākai profesionālo pienākumu veikšanai.

Vēršam uzmanību, ka Pretendentam jāiesniedz oriģināla autorprogramma, kas palīdzēs pirmsskolu izglītības iestāžu darbiniekiem veiksmīgi īstenot  mācību procesu latviešu valodā vai bilingvāli. Programmā jāietver nodarbības profesionālās leksikas stiprināšanai, kā arī praktiskās nodarbības.

Pretendentam mācību process būs jānodrošina Departamenta norādītajās pirmsskolu izglītības iestāžu telpās.

Finanšu līdzekļus piešķir konkursa kārtībā Izglītības iestāžu reģistrā reģistrētām izglītības iestādēm, kas piedāvā latviešu valodas mācību kursus.

Maksimālais finansējums vienam projektam ir 10 000 euro.

Projekta pieteicējam jānodrošina finanšu līdzekļu līdzfinansējums ne mazāk kā 5% apmērā no kopējām projekta izmaksām.

Kopējā summa, ko plānots piešķirt konkursa ietvaros ir 20 000 euro.

Projektu īstenošana jāplāno laikā no 2017. gada 27. februāra līdz 2017. gada 1. augustam.

  • Projektu pieteikumu iesniegšanas termiņš - 2017. gada 30. janvāris plkst.14.00.

Projekta pieteikums jāiesniedz papīra formātā un elektroniskā veidā (ja tiek sūtīts pa pastu, pārliecinieties, ka pieteikums tiks saņemts līdz norādītajam termiņam).
Papīra formā (1 oriģināls un 2 kopijas) jāiesniedz slēgtā aploksnē Rīgas domes, Izglītības, kultūras un sporta departamentā, K.Valdemāra ielā 5, pie klientu apkalpošanas speciālista. Projekta pieteikumu jāsagatavo saskaņā ar konkursa nolikumu, projekta pieteikumu cauršujot un apliecinot.

Projekta pieteikuma elektronisko versiju jānosūta uz e-pasta adresi: irina.vasiljeva@riga.lv ar norādi "Latviešu valodas projektu konkursam" līdz norādītajam termiņam.

Pirms projekta pieteikuma iesniegšanas, lūdzam, obligāti iepazīties ar projektu konkursa nolikumu.

Papildinformācija TIKAI projektu pieteicējiem pieejama pie Projektu un sabiedrības integrācijas nodaļas sabiedrības integrācijas projektu vadītājas Irinas Vasiļjevas pa tālruni 67181297 vai e-pastu: irina.vasiljeva@riga.lv. Pierakstīšana uz kursiem pa šo e-pastu vai tālruni netiek veikta.

Saistošie dokumenti:

 Projektu konkursa nolikums (125.00 KB)

 1.pielikums. Projekta pieteikuma veidlapa (88.50 KB)

 2.pielikums. Projekta budžets (32.00 KB)

 3.pielikums. Apliecinājums (34.00 KB)

 4.pielikums. Mācību programma (35.50 KB)

 5.pielikums. Finansēšanas līgums (93.00 KB)

 6.pielikums. Saturiskā atskaite (55.50 KB)

 7.pielikums. Finanšu atskaite (37.50 KB)

 
 

Komentāru pievienošana

Vārds

E-pasts

Komentārs

Ievadiet attēlā redzamo kombināciju

 
Pēdējo reizi atjaunota 21.septembrī, 2018, 09:35
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
old.iksd.riga.lv

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit