Biežāk uzdotie jautājumi
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Izsludina konkursu dalībai konsultatīvajā padomē sabiedrības integrācijas jautājumos

Teksta izmērs: A A A

 
Sākums RD IKSD Sabiedrības integrācija Izsludina konkursu dalībai konsul...

2017. gada 24. jūlijs

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments izsludina konkursu nevalstisko organizāciju pārstāvjiem dalībai Rīgas domes Konsultatīvajā padomē sabiedrības integrācijas jautājumos.

Konsultatīvā padome ir Rīgas domes konsultatīva institūcija, kas izveidota ar mērķi nodrošināt nevalstiskā sektora līdzdalību Rīgas pilsētas pašvaldības sabiedrības integrācijas politikas plānošanā, īstenošanā un novērtēšanā. Tā darbojas saskaņā ar “Rīgas domes Konsultatīvās padomes sabiedrība integrācijas jautājumos nolikumu”.

Biedrībām vai nodibinājumiem, kuri vēlas izvirzīt savus pretendentus jāatbilst šādiem kritērijiem:

- tās darbojas Rīgas pilsētas administratīvajā teritorijā;
- tās darbojas sabiedrības integrācijas jomā;
- tām ir pieredze sadarbībā ar valsts un pašvaldību iestādēm.

Lai pieteiktu pretendentu Konsultatīvajai padomei, lūdzam iepazīties ar konkursa "Konkursa nevalstisko organizāciju pārstāvjiem dalībai Rīgas domes konsultatīvajā padomē sabiedrības integrācijas jautājumos nolikumu". Projekta pieteikums jāiesniedz papīra formātā 1 oriģināls un 2 kopijas un elektroniskā veidā. Ja pieteikums tiek sūtīts pa pastu, pārliecinieties, ka pieteikums tiks saņemts līdz sludinājumā norādītajam termiņam.

Katra organizācija deleģē konkrētu personu pārstāvniecībai konsultatīvajā padomē. Organizācijai par izvirzīto pretendentu ir jāiesniedz šādi dokumenti:

1.        pretendenta dzīves apraksts (CV);

2.        biedrības vai nodibinājuma apliecinājums, ka šis pretendents tiek izvirzīts darbam Konsultatīvajā padomē;

3.        informācija par izvirzītāja – biedrības vai nodibinājuma – darbības mērķiem, darbību, pieredzi, sasniegumiem;

4.        pretendenta motivācijas vēstule dalībai konsultatīvajā padomē;

5.        citu organizāciju deleģējums pretendentam pārstāvēt viņu viedokli Konsultatīvajā padomē.

 

Dokumenti jāiesniedz līdz 21.08.2017., pulksten 16.00, aploksnē Rīgas domes, Izglītības, kultūras un sporta departamentā, K.Valdemāra ielā 5, pie klientu apkalpošanas speciālista, kā arī obligāti līdz konkursa termiņa beigām jānosūta elektroniskā formā uz e-pastu ilze.meilande@riga.lv ar norādi "Pieteikums Konsultatīvajai padomei".

Papildinformācija pieejama pie Projektu un sabiedrības integrācijas nodaļas vadītājas vietnieces Ilzes Meilandes – tālr. 67181657,  e-pasts: ilze.meilande@riga.lv vai sabiedrības integrācijas projektu vadītājas Irinas Vasiļjevas -  tālr. 67181297, e-pasts: irina.vasiljeva@riga.lv .

 
 
 
Pēdējo reizi atjaunota 21.septembrī, 2018, 09:35
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
old.iksd.riga.lv

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit