Biežāk uzdotie jautājumi
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Rīgas pašvaldība sumina rīdziniekus - Latvijas Jaunatnes olimpiādes zelta medaļas ieguvējus

Teksta izmērs: A A A

 
Sākums Sports Jaunumi Rīgas pašvaldība sumina rīdziniek...

2017. gada 19. oktobris

18. oktobrī Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments Rīgas Motormuzejā organizēja pateicības pasākumu sportistiem un treneriem, lai izteiktu atzinību par Latvijas Jaunatnes olimpiādē izcīnītajām zelta medaļām.  

Aizvadītajā vasarā Latvijas Jaunatnes olimpiādē, kas risinājās Cēsīs, Rīgas komanda, piedaloties 28 sporta veidos, ar 190 godalgām izcīnīja uzvaru kopvērtējumā. Uzvaru kaldināja rīdzinieku izcīnītās 77 zelta medaļas, 46 sudraba un 67 bronzas medaļas.

Pasākumā Rīgas Motormuzejā Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Atzinības rakstu saņēma airētāja Anna Rēzija Līne un trenere Gunta Rotšteina;  airēšanas slaloma sportiste Marta Zandere un treneris Aivars Misiņš; smaiļotāji, kanoe airētāji - Edvards Ceipe, Līva Parfenkova, Kristofers Lamberts, Eva Altrofa, Mārtiņš Gvazdžiausks, Margarita Oša, Kristaps Laube, Reina Rituma un treneris Raivo Aglenieks; burātāji - Arnis Krauklis, Namejs Eduards Dreimanis, Robins Li Špats, Eduards Muciņš, Agate Einause un treneri Arnis Krauklis, Dāvis Andersons; peldētāji Maksims Paņins, Tomass Jegorovs,  Karolīna Pankratova, Ieva Maļuka, Samanta Ozola, Alens Ēriks Jaunbērziņš, Katrīna Kozlova, Arina Sisojeva, Poļina Kurmeļova, Artūrs Markovs, Rihards Kahanovičs, Maija Goberga un viņu treneri Aleksejs Pavlovs, Vitālijs Solovjovs, Jūlija Kuzmina, Sergejs Kurmeļovs, Jeļena Solovjova, Andrejs Ostrovskis;

bokseri - Sergejs Hodjušins, Iļja Ivanovs, Milāns Volkovs un viņu treneri Aleksandrs Sotņiks, Genādijs Glazkovs, Iļja Ziļinskis; cīkstoņi - Gļebs Daņilovs, Artjoms Šumakovs, Daniels Denčenko un viņu treneri Ivars Drupa, Jānis Indāns, Andrejs Trubeckojs, džudisti - Kristaps Gulītis, Aleksandrs Buržibaljans un treneri Gatis Mīlenbergs, Papuna Hupenija; karatisti - Leons Gaiduks, Dmitrijs Fedčenko, Daniela Tkačenko un treneri Ruslans Sadikovs, Boriss Krasnovs, Žanna Vasiljeva; paukotāji - Jegors  Aleksejenko, Jekaterina Solodkina, Dmitrijs Nikulins un viņu treneri Jekaterina Salkova, Anna Anaņina, Mihails Jefremenko; riteņbraucēji - Arvo Godiņš, Daniels Kažis, Pauls Rubenis un treneri Mečeslavs Bartuševics, Oskars Gailišs, Jānis Krišlauks; galda tenisists Andrejs Čemirtans un treneris Jānis Cīrulis; golfere - Maija Luīze Jučmane untrenerisJustin Griffiths; jāšanas sporta medaļniece Aleksandra Sīle un trenere Olga Šakurova; vieglatlēti - Nora Ķigule, Luīze Velmere, Emīls Kristofers Jonāss, Kitija Paula Melnbārde, Patrīcija Cīrule, Laura Feldmane, Viktorija Fjodorova un viņu treneri Ineta Zālīte, Viktors Lācis, Leonīds  Strekalovskis, Jānis Kolidzejs, Lana Jēkabsone; basketbolisti Pauls Rudzuroga, Krišs Helmanis, Gatis Vēgners, Toms Skuja un treneris Arvo Kallaste; sporta vingrotāji - Oļegs Ivanovs, Elīna Vihrova, Maksims Šibarševs, Viktors Jermakovs un treneri Igors Vihrovs, Maksims Ņilovs, Pāvels Pavlovs; mākslas vingrotājas - Darja Froļonoka, Nikola Ivanauska, Arina Jevstafjeva, Diāna Kovaļenko, Sofija Rešetova, Ērika Bogdanova un treneres Natālija Kučinska, Natālija Sidorova; volejbolistes - Marta Kamēlija Levinska, Amanda Nikola Ērgle, Elīna Zvaigzne, Anna Krasavina, Keisija Hausmane, Lāsma Ozola, Kristiāna Paula Kukša, Menarda Brīvule, Viktorija Pančenko, Ramita Faizulina un viņu treneri Kristīne Tene, Pāvels Seļivanovs; pludmales volejbolisti  Artūrs Rinkēvičs, Rūdolfs Stankēvičs un treneris Rihards Finsters un regbijisti - Arkādijs Remizovs, Arkādijs Smirnovs, Maksims Kaļiņins, Antons Polovinkins, Druvis Plivna, Miks Kalvis Kalvišķis, Ričards Iesalnieks, Mārtiņš Zviedris, Markus Lagunovičs, Rainers Vestmanis, Georgs Kļaviņš, Indriķis Paiders un treneri Dace Straume, Juris Straume.

Atzinības rakstus saņēma arī sportistu pārstāvētās sporta skolas, klubi, kā arī sporta federācijas: Bērnu un jaunatnes sporta skola „Rīdzene”, Rīgas 3.bērnu un jauniešu sporta skola, Krišjāņa Kundziņa Cīņas sporta skola, Bērnu un jauniešu basketbola skola “RĪGA”, Rīgas Futbola skola, Rīgas Riteņbraukšanas skola, Sporta skola „Arkādija”, Rīgas Vingrošanas skola, Rīgas Volejbola skola, Bērnu un jauniešu centrs “Daugmale”, Murjāņu sporta ģimnāzija, Vsevoloda Zeļonija sporta skola, Lāča Sporta Skola, Rīgas golfa skola, Rīgas Jahtklubs, Galda tenisa klubs „Namejs”, Rīgas Jātnieku sporta klubs, Džudo klubu “KYODAI”, Salkovas Paukošanas klubs „Florete”, Rīgas Ķīpsalas peldēšanas klubu, Sporta klubs „Delfīns”, Beach Box Gepardi, Latvijas Karatē Federācija, Baltijas Karatē klubs un  Fudzi Sporta klubs.

Līdz ar Departamenta Atzinības rakstu saņemšanu, sportistiem un treneriem bija sarūpētas arī dāvanas – Rīgas Motormuzeja ekspozīcijas apskate, fotokompānijas „Mārīte” fotouzņēmumi muzeja telpās un uzņēmuma “Tukuma piens” sportistiem adresētie “Baltais Protein” produkti, kurus pasniedza produkta izstrādātājs, uztura maģistrs, Londonas Olimpisko spēļu dalībnieks, Latvijas rekordists Jānis Leitis.

 

 

 
 

Komentāru pievienošana

Vārds

E-pasts

Komentārs

Ievadiet attēlā redzamo kombināciju

 
Pēdējo reizi atjaunota 21.septembrī, 2018, 09:35
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
old.iksd.riga.lv

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit