Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Latvijas Universitātē sākas ziemas uzņemšana

Teksta izmērs: A A A

 
Sākums Izglītība Skolas Latvijas Universitātē sākas ziema...

2018. gada 2. janvāris

Janvārī Latvijas Universitātē (LU) norisinās ziemas uzņemšana piecās pamatstudiju programmās Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātē (BVEF), Sociālo zinātņu fakultātē (SZF) un Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātē (PPMF), sešās augstākā līmeņa jeb maģistra studiju programmās Fizikas un matemātikas fakultātē (FMF) un BVEF, kā arī uzņemšana notiek LU Alūksnes un Cēsu filiālēs.

Ziemas uzņemšana pamatstudiju programmās 2017./2018. ak. gada pavasarī notiks trīs fakultātēs - BVEF studiju programmās “Industriālās inženierijas vadība”, “Vadības zinības” un “Starptautiskā ekonomika un komercdiplomātija”, SZF studiju programmā “Eiropas integrācija un globālā attīstība” un PPMF studiju programmā “Pirmsskolas izglītības pedagogs”.

Savukārt ziemas uzņemšana augstākā līmeņa studiju programmās 2017./2018. ak. gada pavasarī notiks divās fakultātēs - FMF studiju programmā “Optometrija”, kā arī BVEF studiju programmās “Ekonomika”, “Vadības zinības”, “Starptautiskās attiecības”, “Starptautiskais bizness” un “Eiropas studijas”.

Tāpat ziemas uzņemšana notiks divās LU filiālēs – Alūksnes filiālē uzņemšana notiks profesionālās maģistra studiju programmas “Pedagoģija” apakšprogrammā “Skolas pedagoģija” nepilna laika klātienes studijām, bet Cēsu filiālē uzņemšana notiks pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības studiju programmā “Pirmsskolas izglītības skolotājs” nepilna laika klātienes studijām.

Jāmin, ka divas pamatstudiju programmas ir pavisam jaunas un unikālas. Pirmo reizi LU tiek piedāvāta iespēja iegūt inženiera grādu un kvalifikāciju. Jaunās BVEF studiju programmas “Industriālās inženierijas vadība” mērķis ir dot iespēju jauniešiem iegūt starptautiski konkurētspējīgu izglītību un sagatavot augsti kvalificētus sistēmu vadības inženierus. Tāpat neseno pasaules un Eiropas notikumu fonā SZF tapusi jauna bakalaura studiju programma “Eiropas integrācija un globālā attīstība”Programmas mērķis ir sniegt zināšanas, kas nepieciešamas darbam Eiropas Savienības valstu institūcijās, nevalstiskajās organizācijās un privātajā sektorā. “Eiropas integrācijas un globālā attīstības” bakalaura studiju programma ļaus orientēties globālās attīstības un Eiropas integrācijas jautājumos un sniegt uz tiem labākās atbildes, lai nodrošinātu mieru un labklājību sev un citiem.

“Ar ziemas uzņemšanu augstskola dod iespēju studēt gribētājiem uzsākt studijas divos periodos gadā – vasaras beigās un ziemas vidū. Tātad tie, kuri līdz rudenim vēl nespēja izlemt ko studēt vai studijas neuzsāka citu apstākļu dēļ, ziemā var savu izvēli izdarīt un viņiem nav jāgaida nākamais rudens. Protams, augstskolai tas ir nozīmīgi arī tāpēc, ka tādā veidā tā palielina studējošo skaitu,” skaidro Latvijas Universitātes Studentu servisu departamenta direktors Jānis Saulītis.

Piesakoties studijām LU, jāsamaksā reģistrācijas maksa - 30 eiro.

Reģistrācijas maksu var samaksāt:

1) Kasē – Raiņa bulvārī 19, 125. telpā
2) Kasē Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātē
3) Bankā, līdzi ņemot maksājuma apstiprinājumu uzrādīšanai LU reģistratoram

Vairāk informācijas ŠEIT.

Informāciju sagatavoja:

Latvijas Universitātes

Komunikācijas un inovāciju departaments

E-pasts: info@lu.lv

Tālrunis: 67033996

 

Par Latvijas Universitāti

Latvijas Universitātes vairāk nekā 130 īstenotās studiju programmas ir akreditētas. Tās 13 fakultātēs, 21 institūtā un astoņās filiālēs reģionos strādā mūsu valsts vadošie speciālisti dabas, humanitārajās un sociālajās zinātnēs. Universitātes darbības mērķis ir kļūt par starptautiski atzītu Eiropas un pasaules nozīmes zinātnes universitāti, dodot ieguldījumu Latvijas tautsaimniecībā un sabiedrības ilgtspējīgā attīstībā.

 
 
 
Pēdējo reizi atjaunota 21.septembrī, 2018, 09:35
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
old.iksd.riga.lv

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit