Biežāk uzdotie jautājumi
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Tiek izsludināts projektu konkursa „Apkaimju iniciatīvas līdzdalības un piederības veicināšanai” 1. uzsaukums

Teksta izmērs: A A A

 
Sākums RD IKSD Sabiedrības integrācija Tiek izsludināts projektu konkurs...

2018. gada 8. janvāris

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) izsludina Sabiedrības integrācijas programmas projektu konkursa „Apkaimju iniciatīvas līdzdalības un piederības veicināšanai” pirmo uzsaukumu – apkaimju iniciatīvu projektu īstenošanai Rīgas pilsētā 2018. gadā.

Konkursa mērķis ir aktualizēt un veicināt Rīgas iedzīvotāju pilsonisko līdzdalību, brīvprātīgo darbu un piederības sajūtu savai apkaimei, pilsētai un valstij. Konkursu rīko, lai aktivizētu apkaimju kustību kā vienu no iedzīvotāju pašorganizācijas veidiem, lai veiktu vietējās kopienas interešu aizstāvēšanu, izzinātu iedzīvotāju problēmas un meklētu risinājumus savstarpējā iedzīvotāju un pašvaldības sadarbībā, nodrošinot iedzīvotāju personisko līdzdalību kopienas dzīves vides uzlabošanā.

Konkursā piedalīties un pretendēt uz finansējuma saņemšanu Rīgas pilsētas pašvaldības iestāde vai jebkura Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrā reģistrēta juridiska persona, kuras juridiskā adrese ir Rīga un kas savu darbību veic Rīgas pilsētā un vēlas uzlabot Rīgas pilsētas administratīvajā teritorijā dzīvojošo iedzīvotāju dzīves kvalitāti.

Šajā projektu konkursā var pretendēt arī uz finansējuma saņemšanu apkaimes iedzīvotāju forumu organizēšanai Rīgas apkaimēs. 

Maksimālais finansiālais atbalsts vienam projektam ir 2500 eiro. Savukārt maksimālais finansiālais atbalsts viena apkaimju iedzīvotāju foruma organizēšanai ir 1000 eiro. 

2018. gada 1. uzsaukuma projektu īstenošana ir jāplāno laika posmā no 01.03.2018. līdz 30.06.2018.

  •  Vēršam Jūsu uzmanību, ka ir ieviestas izmaiņas konkursa nolikuma 2. un 6.  punktā, kā arī 4. pielikumā! Aicinām savlaicīgi iepazīties ar izmaiņām un tās ievērot.

 Nolikums (116.00 KB) 

 1. pielikums. Pieteikuma veidlapa (81.00 KB) 

 2. pielikums. Budžeta tāme (35.50 KB) 

 3. pielikums. Apliecinājums (34.50 KB) 

 4. pielikums. Līguma paraugs (88.00 KB) 

 5. pielikums. Saturiskā atskaite (56.50 KB) 

 6. pielikums. Finanšu atskaite (38.00 KB)

Projektu pieteikumi jāiesniedz līdz 2018. gada 23. janvāra plkst. 16.00 RD IKSD Klientu apkalpošanas centrā, K.Valdemāra ielā 5, kā arī jānosūta elektroniskā formā uz e-pastu sanita.lace@riga.lv ar norādi “Pieteikums konkursam”.

Atkārtoti informējam, ka, lai palīdzētu interesentiem sagatavot projekta pieteikumu, iepazīties ar jau īstenoto projektu pieredzi un veicinātu sadarbību starp organizācijām, kas darbojas apkaimēs, tiks rīkots apkaimju sadarbības forums. Forums norisināsies  9. janvārī, plkst. 15.00. NVO namā, Ieriķu ielā 43A. Semināram pieteikties sūtot informāciju (vārds, uzvārds, biedrība) uz e-pasta adresi nvonams@riga.lv. Plašāka informācija par pasākumu atrodama http://www.iksd.riga.lv/public/90510.html

 Notikušā semināra prezentācija (237.18 KB)

Papildinformācija pieejama pie Projektu un sabiedrības integrācijas nodaļas projektu vadītājas vietnieces Sanitas Lāces pa tālruni 67181657 vai e-pastu: sanita.lace@riga.lv.

 
 
 
Pēdējo reizi atjaunota 21.septembrī, 2018, 09:35
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
old.iksd.riga.lv

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit