Biežāk uzdotie jautājumi
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Izsludina projektu konkursu finansiālam atbalstam Rīgas domes iestādēm sabiedrības integrācijas projektu īstenošanai 2018.gadā

Teksta izmērs: A A A

 
Sākums RD IKSD Sabiedrības integrācija Izsludina projektu konkursu finan...

2018. gada 15. janvāris

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments izsludina sabiedrības integrācijas projektu konkursu Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta (IKSD) un Rīgas domes Labklājības departamenta (LD) padotībā esošo iestāžu sabiedrības integrācijas projektu finansiāla atbalsta saņemšanai. 

Konkursa mērķis ir veicināt sabiedrības integrāciju Rīgas pilsētā un sekmēt saliedētassabiedrības veidošanos, kurā ir augsts sabiedrības locekļu līdzdalības un sadarbības līmenis un tiek respektētas demokrātiskas nacionālas valsts vērtības.

Finansējums tiks piešķirti aktivitāšu īstenošanai šādās tematiskajās jomās:

· pilsoniskās līdzdalības un savstarpējās sadarbības attīstība;

· sociālās integrācijas veicināšana;

· iecietības veicināšana un jebkādas diskriminācijas novēršana. 

Viena projekta maksimālais finansējums ir 1500 EUR (viens tūkstotis pieci simti euro), minimālais finansējums nav noteikts. Pretendentam ir tiesības iesniegt ne vairāk kā vienu projekta pieteikumu no iestādes vai struktūrvienības.  

Kopējā summa, ko plānots piešķirta konkursa ietvaros ir 20 000 EUR. 

Projektu īstenošana jāplāno laikā no 2018.gada 12.marta līdz 30.novembrim.  

Projektu pieteikumu iesniegšanas termiņš – 2018. gada 8. februāris plkst. 14.00. 

Projekta pieteikums jāiesniedz gan papīra formātā, gan elektroniski.

Projekta pieteikumu papīra formātā jāiesniedz Rīgas domes, Izglītības, kultūras un sporta departamentā, K.Valdemāra ielā 5, pie klientu apkalpošanas speciālista. Projekta pieteikumu jāsagatavo saskaņā ar konkursa nolikumu, projekta pieteikumu cauršujot un apliecinot.

Projekta pieteikuma elektronisko versiju Word un Excell formātā jānosūta uz e-pasta adresi: irina.vasiljeva@riga.lv ar norādi "Projektu konkursam" līdz norādītajam termiņam.

Projektu konkursa nolikums un veidlapa atrodama mājas lapā www.iksd.riga.lv. Pirms projekta pieteikuma iesniegšanas, lūdzam, obligāti iepazīties ar projektu konkursa nolikumu.

Papildinformācija par projektu konkursu pieejama pie IKSD Projektu un sabiedrības integrācijas nodaļas Sabiedrības integrācijas projektu vadītājas Irinas Vasiļjevas pa tālruni 67181297 vai e-pastu: irina.vasiljeva@riga.lv

Lai palīdzētu IKSD un LD padotības iestādēm sagatavot projekta pieteikumu, tiks rīkots informatīvs seminārs, kas notiks 24.01.2018. plkst. 15.00-17.00, Rīgas Domē, Rātslaukumā 1, 508.kab. Semināram var pieteikties rakstot uz e-pastu irina.vasiljeva@riga.lv līdz 22.01.2018. Tiem, kas savlaicīgi būs pieteikušies uz semināru (norādot dalībnieka vārdu, uzvārdu, amatu, tālruņa numuru un e-pastu), pirms semināra tiks nosūtīti semināra materiāli. 

Saistošie dokumenti:

 Kārtība finansiāla atbalsta piešķiršanai sabiedrības integrācijas projektu īstenošanai (116.50 KB)

 1.pielikums. Projekta pieteikuma veidlapa (71.50 KB)

 2.pielikums. Projekta budžeta tāme (29.50 KB)

 3.pielikums. Projekta saturiskās atskaites veidlapa (50.50 KB)

 4.pielikums. Finanšu atskaites veidlapa (30.50 KB)

 
 

Komentāru pievienošana

Vārds

E-pasts

Komentārs

Ievadiet attēlā redzamo kombināciju

 
Pēdējo reizi atjaunota 21.septembrī, 2018, 09:35
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
old.iksd.riga.lv

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit