Ar sieviešu turnīru noslēdzās “Riga City Cup 2018” futbola turnīru sērija

Teksta izmērs: A A A

Sākums Sports Jaunumi Ar sieviešu turnīru noslēdzās “Ri...

2018. gada 13. marts

10. un 11. martā Elektrum Olimpiskā centra halle kļuva par mājvietu sieviešu futbolam. Te par turnīra godalgām cīnījās divas RFS 1.līgas komandas un divas vienības no Igaunijas (Ajax Tallinn un Saku Sporting). Uzvarot visās spēlēs par kausa ieguvējām kļuva Rīgas FS I meitenes. Otro un trešo vietu sadalīja Saku Sporting un Rīgas FS II, Igaunijas komanda ierindojās augstākā vietā pateicoties uzvarai par Tallinas komandu. Ceturtās palika meitenes no Ajax Tallinn.

Par turnīra labāko vārtsardzi tika atzīta Marta Lielause - Rīgas FS I, labākās aizsardzes tituls tika Līnai Kuzminai (Rīgas FS I), labākās pussardzes godu izpelnījās Evelīna Ušpaļeviča (Rīgas FS II), labākā uzbrucēja – futboliste no kaimiņzemes Katrin Saulus (Saku Sporting), bet par turnīra labāko spēlētāju kļuva Anna Marija Valaka (Rīgas FS I).

Šogad “Riga City Cup 2018” turnīra ietvaros tika aizvadīti turnīri U-13, U-14 vecuma grupām un sieviešu komandām.

Kopējais turnīra dalībnieku skaits ir 24 komandas. Šogad turnīrā tika pārstāvētās tādas valstis kā, Lietuva, Igaunija, Krievija un Latvija. Sešās spēļu dienās tika aizvadītas 64 spēles.

Jau otro gadu turnīru veiksmīgi organizē “Rīgas Futbola skolas atbalsta biedrība” ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstu. Pateicoties mūsu atbalstītājam veikalu tīklam Sportland turnīra organizatori tika nodrošināti  ar visu nepieciešamo inventāru.

Ar kopvērtējumu un visiem turnīra rezultātiem iespējams iepazīties turnīra mājaslapā: rigasfs.lv/riga-city-cup-youth-2018/ un rigasfs.lv/riga-city-cup-women-2018/. Fotogrāfijas un citu informāciju var atrast "Riga City Cup" "Facebook" profilā.

Pēdējo reizi atjaunota 21.septembrī, 2018, 09:35
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv