Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Rīgas 41. vidusskolā Atvērto durvju diena

Teksta izmērs: A A A

 
Sākums Izglītība Skolas Rīgas 41. vidusskolā Atvērto durv...

2018. gada 15. marts

7. aprīlī plkst. 10.00 Rīgas 41. vidusskolā (Slokas iela 49A, Kurzemes rajons) notiks Atvērto durvju diena. Skolēniem tiks sniegta informācija par skolas turpmāko sadarbību ar Rīgas Stradiņa universitāti, par skolas izglītības programmām. Absolventi, skolēni un skolotāji dalīsies savā pieredzē par mācībām Rīgas 41.vidusskolā un studijām RSU. 

2018. gadā tiek uzsākta sadarbība ar Rīgas Stradiņa universitāti, lai kopīgi realizētu Vispārējās vidējās izglītības programmas.

2018./2019.m.g skola piedāvā:

· matemātikas, dabaszinību un tehnikas virziena izglītības programmu.

Skolēnam tiks nodrošināta iespēja apgūt zināšanas, prasmes un iemaņas gan vispārizglītojošos mācību priekšmetos, gan padziļināti dabaszinātņu priekšmetos, veicinot izglītojamā konkurētspēju veselības zinātņu un citu attiecīgu zinātņu studijās.

· vispārizglītojošā virziena izglītības programmu.

Skolēnamtiks nodrošināta iespēja apgūt zināšanas, prasmes un iemaņas gan vispārizglītojošos mācību, gan sociālo zinātņu jomas mācību priekšmetos, veicinot izglītojamā konkurētspēju humanitāro un sociālo zinātņu studijās.

 

Izglītības programmu saturs:

· Matemātikas, dabaszinību un tehnikas virziena programmā skolēni padziļināti apgūst ķīmiju (4 stundas nedēļā), bioloģiju (4 stundas nedēļā). Ķīmijas, bioloģijas mācību saturs tiek saskaņots ar RSU attiecīgo jomu pasniedzējiem. Angļu valodā  kā fakultatīvs tiek apgūta medicīnas terminoloģija.

· Vispārizglītojošā virziena programmā skolēni padziļināti apgūst politiku un tiesības, angļu valodu un vizuālo komunikāciju. Politikas un tiesību saturs tiek saskaņots ar RSU pasniedzējiem. 

Skolēni abās izglītības programmās fakultatīvi apgūst lietišķo etiķeti un publisko runu.

Uzņemšanas noteikumi:

Pieteikšanās uz 10. klasi notiek no 2018. gada 21. maija, uzrādot liecību.

· Vispārējās vidējās izglītības vispārizglītojoša virziena programmā izglītojamie tiek uzņemti ar sekmīgiem vērtējumiem apliecībā par pamatizglītību.

· Matemātikas, dabaszinību un tehnikas virziena izglītības programmā izglītojamie tiek uzņemti ar sekmīgiem vērtējumiem apliecībā par pamatizglītību, un matemātikā, bioloģijā,  ķīmijā gada vērtējums ne zemāku par 6 (gandrīz labi) ballēm.

Uzņemšana un dokumentu pieņemšana 10. klasē Rīgas 41.vidusskolā notiek no 18.jūnija līdz 29.jūnijam darbdienās no plkst. 10:00 līdz 16:00

Iesniedzamie dokumenti:
1)apliecības par vispārējo pamatizglītību oriģināls un sekmju izraksta oriģināls, 
2)dzimšanas apliecības vai pases kopija, uzrādot oriģinālu,
3)iesniegums skolas direktoram.

 
 
 
Pēdējo reizi atjaunota 21.septembrī, 2018, 09:35
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
old.iksd.riga.lv

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit