Biežāk uzdotie jautājumi
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Mūzikas instrumentu piegāde

Teksta izmērs: A A A

 
Sākums RD IKSD Iepirkumi Mūzikas instrumentu piegāde
Id Nr. Iepirkuma priekšmets Iestāde Datums Termiņš
OR 2018/1 Mūzikas instrumentu piegāde Orķestris "Rīga", Kronvalda bulvāris 8, Centra rajons, Rīga, LV-1010, 67425218, orkestris@riga.lv, http://www.music.lv/riga/index.asp 20.03.2018 10.04.2018
Paziņojums par lēmumu

Ziņojums par atklāta konkursa "Mūzikas instrumentu piegāde", identifikācijas Nr. OR 2018/1 rezultātiem pievienots pielikumā.

 Ziņojums (70.50 KB)


Uzvarējušā pretendenta nosaukums
skat. Ziņojumu
Līgumcena EUR (bez PVN)
skat. Ziņojumu
Lēmuma pieņemšanas datums
27.04.2018
 

05.04.2018.

Jautājums:

- Nolikumā 3.6. punktā minēts... "Ja piegādātājs izvēlējies iesniegt Vienoto dokumentu...", bet vai mums ir iespēja to neiesniegt, ja tas ir minēts pie atlases dokumentiem?

- Jautājumus rada arī pašas veidlapas IV daļas B apakšdaļas 1.punkts – "Ekonomikas dalībnieka gada apgrozījums par finanšu gadiem, par kuriem ziņas ir pieprasītas atbilstošā paziņojumā vai iepirkuma procedūras dokumentos"... šajos iepirkuma procedūras dokumentos nekur, nekas tāds nav minēts, tātad mums nav jāpilda šis punkts?

Atbilde:

Paskaidrojam, ka atklāta konkursa nolikuma (turpmāk – Nolikums) 3.6. apakšpunkta prasība ir pārņemta no Publisko iepirkumu likuma 49. panta. Tas nosaka pasūtītāja pienākumu pieņemt Eiropas vienoto iepirkuma procedūras dokumentu (turpmāk – Vienotais dokuments) kā sākotnējo pierādījumu atbilstībai atlases prasībām, ja piegādātājs šādu dokumentu ir izvēlējies iesniegt. Proti, piegādātājam ir tiesības, bet ne pienākums iesniegt Vienoto dokumentu.

Attiecībā uz 2.apakšjautājumu paskaidrojam: ņemot vērā to, ka Nolikumā nav noteiktas prasības attiecībā uz finansiālo stāvokli, tad attiecīgā informācija nav jāsniedz, ja piegādātājs izvēlās iesniegt Vienoto dokumentu.

 

20.03.2018.

Pasūtītājs:Orķestris “Rīga”.

Iepirkuma ID: OR2018/1.

Iepirkuma metode:atklāts konkurss (turpmāk – Konkurss).

Iepirkuma priekšmets:jaunu, iepriekš nelietotu mūzikas instrumentu piegāde saskaņā ar tehnisko specifikāciju.

Iepirkuma priekšmets ir sadalīts 5 (piecās) daļās (sk. Nolikuma 1. pielikumu). Pretendents drīkst iesniegt piedāvājumu par vienu vai vairākām daļām.

Vērtēšanas kritērijs:saimnieciski visizdevīgākais piedāvāums, kuru nosaka, ņemot vērā tikai cenu. Iepirkuma līguma slēgšanas tiesības katrā Konkursa daļā atsevišķi tiks piešķirtas pretendentam, kurš ir iesniedzis saimnieciski visizdevīgāko piedāvājumu ar viszemāko cenu un nav izslēgts no dalības Konkursā Publisko iepirkumu likuma 42. pantā noteiktajā kārtībā.

Piedāvājuma iesniegšanas laiks un vieta:piedāvājums jāiesniedz Kronvalda bulv. 8, Rīgā, LV-1010, līdz 2018. gada 10. aprīlim plkst. 10:00.

Darba laiks: darba dienās no plkst. 9:00 līdz plkst. 17:00, bez pusdienas pārtraukuma, piektdienās līdz plkst. 16:00, bez pusdienas pārtraukuma.

Preču piegādes vieta: Orķestris “Rīga”, Kronvalda bulv. 8, Rīgā, LV-1010.

Kontaktpersona: biroja administratore Linda Gūža tālr. 67425218 e-pasts: orkestris@riga.lv.

 Nolikums (247.00 KB)

 
Pēdējo reizi atjaunota 21.septembrī, 2018, 09:35
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
old.iksd.riga.lv

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit